GARAŻ - PODZESPOŁY W BMW R35 > Silnik

sprężyny zaworowe

(1/2) > >>

pacek:
Przygód z osiłkiem ciąg dalszy.  :)

Okazało się, że dałem się zrobić w trąbę przy regeneracji głowicy, w zasadzie nic poza ceną sie nie zgadza.

Głowica do ponownego remontu.  >:(

Poszukuję kompletu sprężyn zaworowych, wraz z talerzykami górnymi i dolnymi, oraz zabezpieczenia do zapięcia zaworów. Może ma ktoś na zbyciu, może być też cała głowica nie ważne w jakim stanie byleby miała te części, ktorych szukam.

Jerzy:
Tego co szukasz nie mam ale zapytam się co zrobiono nie tak, że uważasz się za wykiwanego? Ktoś dorobił zawory i zastosował sprężyny od innego silnika? Kto ci robił głowicę? Ja mam zawory i sprężyny z zabezpieczeniami dorobione z samochodowych i sobie chwalę.

pacek:
miały być zrobione prowadnice i przeszlifowane koniki i nowe tulejki. Zawory są szczelne, ale cała reszta niestety nie zrobiona, sprężyny na zaworach pojedyńcze róznej twardości, zawory w prowadnicach lużne, o konikach nie wspomne. Jak było czyściutkie to nie wzbudzało to moich podejrzeń, ale co chciałem trochę szybciej pojechać to z głowicy dobiegały rózne dziwne dżwieki. Teraz już wiem dlaczego.  :(

Jerzy:
No tak. Jak ktoś ci wsadził gruz to nie dziwne, że nie działa jak trzeba.

jop11:
Sprężyny sprzedaje Jarek Czapiewski (Kolekcjoner BMW z naszego forum) oraz Libra star.
Jurek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej