GARAŻ - PODZESPOŁY W BMW R35 > Silnik

Głowica gwint wydechu BMW i EMW

(1/2) > >>

skladak31:
Czy może ktoś orientuje się jakie są różnice pomiędzy gwintami wydechu w głowicach  bmw i emw? Konkretnie potrzebuje wymiar oraz skok  gwintu do obydwóch modeli .

skladak31:
A może ktoś ma możliwość zmierzyć gwint wydechu w głowicy EMW. Motocykl trafił do mnie bez układu wydechowego i z urwanm gwintem w głowicy , z pomiarów wychodzi że w BMW r35 jest większy ten gwint niż w emw.

Jerzy:
Niestety nie mam głowicy do EMW R35/3 (bo chyba o ten model chodzi) i nie mogę porównać z BMW R35. Ale z katalogu części do EMW http://www.emw-r35.de/ErsatzteillisteEMW.PDF  wynika, że rury występują w 2 wariantach i są inne od numeru ramy 234001. Z tego zdjęcia http://www.emw-r35.de/details.html wynika, że rura do tłumika typu cygaro miała średnicę 40 mm. Więcej nie pomogę, bo bez części to tylko dywagacje a nie informacje.

awtowelo:
Ja też niestety nie mam takiej głowicy  :(
Na forum iżowym (www.izhmoto.pl) jest dwóch kolegów (tybusz, Marcin88), którzy aktualnie remontują EMW (są nawet relacje na tamtym forum: motocykleIŻ-Garaż-Pozostałe) - może pomogą?

skladak31:
Ok . Panowie  dzięki za odpowiedź .postanowiłem że zrobimy ten gwint taki sam jak w BMW bo i tak mam zamiar zatosowac wydech końcowy w kształcie rybki .tylko najpierw muszę go kupić ????Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej