Autor Wątek: Pomoc w odbudowie IFY - zrzutka dla Besy.  (Przeczytany 519 razy)

Offline awtowelo

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 311
Pomoc w odbudowie IFY - zrzutka dla Besy.
« dnia: Wrzesień 20, 2020, 12:09:57 pm »
Wielu z Was na pewno kojarzy periodyk "Motocykl Moje Hobby". Jest on wydawany społecznie (non profit) przez P. Piotra Czecha bodajże od 1987r.

P. Piotr ("Besa") to zapalony motocyklista. Ma Harleya WLA i Hondę Gold Wing. Jest 70-letnim emerytem, więc teoretycznie mógłby "zwiedzać świat w siodle", ale niestety ma najniższą emeryturę, więc musi bardzo ostrożnie gospodarować środkami.
W życiu tylko raz "zhańbił się" posiadaniem samochodu - starej IFY F9 (produkowanej w Eisenach, w tej samej fabryce co BMW R35 :) ). Od czterech lat próbuje ją odbudować, ale ze względu na finanse, prace idą bardzo wolno. Przyjaciele namówili go na założenie zrzutki:
https://www.zrzutka.pl/mkwhus

Jeżeli możecie to bardzo Was proszę o wsparcie i przekazanie informacji dalej. Besa jest bardzo skromną osobą. Kilka dni temu pisaliśmy do siebie i słowem się nie zająknął o zrzutce (dowiedziałem się przypadkiem z forum AWO). Osobiście wsparłem ten projekt i ku mojemu zaskoczeniu dostałem e-maila z podziękowaniem (wspierałem kilka zrzutek, ale zdarzyło mi się to po raz pierwszy ).