Autor Wątek: Bmw R35 -1948  (Przeczytany 26580 razy)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Bmw R35 -1948
« dnia: Listopad 26, 2012, 01:24:12 pm »
Witam
Chciałem Wam przedstawić mojego osiołka chciał bym powiedzieć że to motocykl z jednego kawałka , fuullll oryginał ale te bajki pozostawiam dla potencjalnego nabywcy ( moim marzeniem jest zundapp bokser ), ale znając mnie to i tak się wygadam. Osiołka kupiłem wraz z innymi osłami w styczniu i w tedy zaczęła się nasza wpólna przygoda. Mało brakło a został by sprzedany ( wahania co sprzedać :shl m04 czy bmw ) ale jakoś ocalał i w końcu znalazłem chwilke żeby przy nim pogrzebać .Miałem ten luksus że zakupiłem kilka osłów i mogłem grzebać w częściach i wybrzydzać ( choć jak dziś na to patrzę to trzeba było posiedzieć ze 3 dni przy zdjęciach i katalogach których wtedy nota bene nie posiadałem i może r3 bym złożył ). Tyle pisaniny !
Jak na razie jedyne repliki widoczne na fotach to szprychy, nyple i sprężynki siedzenia . Reszta to oryginał. Rama ,zbiornik i bagażnik są lakierowane przez kumpla (uczył się ) tak że proszę bez uwag i tak wszystko będzie lakierowane od nowa . Pozdrawiam
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Odp: Bmw R35 -1948
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2012, 01:32:42 pm »
Reszta części . Niektóre elementy obudowy musiały zostać pospawane ( kilka rozwierconych otworów , pęknięta obudowa kardana ) Chcę go zrobić przyzwoicie - tzn wszystkie gwinty jak w oryginale