Autor Wątek: prosze o ocene r35  (Przeczytany 15290 razy)

Offline wawafreda

• Hero Member
Odp: prosze o ocene r35
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 26, 2013, 12:09:37 pm »
Żadne zwiększanie bezpieczeństwa nic nie da jeśli będą ludzie aż tak naiwni lub prościej głupi. Kupowanie motocykla ze zdjęcia to już szczyt kretynizmu! Jak ktoś prosi się by go zrobiono w bambuko to już jego sprawa i prawdę mówiąc wcale mi go nie żal. Przepraszam za te ostre słowa, ale taka jest prawda.
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline kris

• Full Member
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 26, 2013, 01:01:14 pm »
oczywiscie zle mnie zinterpretowales norbert,  "gosc" przegladający forum nie musi miec dostepu do 80% tematów, moja sugestia, zrobisz jak chcesz,  :P , oczywiscie żartuje - jestem przepracowany ;),  oczywiscie na glupote nie ma lekarstwa, ostatnio mam podobny przypadek, gosc sprzedaje ładną bmke r60/2 1968r po "remoncie" za 3300euro, na aukcji są zdjęcia poglądowe, pisząc emaila (na telefony nie odbiera)do niego otrzymalem info że motocykl jest w angli i moze wysłać firmą transportową po wpłacie zaliczki 50% , reszta po dostarczeniu motocykla pod wskazany adres w ciągu 5dni (oczywiscie umowa z firmą itd.)  , pytając o mozliwosc obejzenia nawet w Angli gosc unika tematu. BLEF BLEF BLEF 
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 01:38:33 pm wysłana przez kris »

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 26, 2013, 01:58:13 pm »
 technicznego punktu widzenia nie ma najmniejszego problemu w zablokowaniu możliwości przeglądania ale co to da ? cJak bedzie chciał wcisnąć kit to zarejestruje konto na fake mail i już .
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 26, 2013, 02:03:17 pm »
Takie sytuacje jak powyższa od tazu powinna dać do myślenia. Jeśli sprzedający jest uczciwy to nie będzie niczego ukrywał, unikał rozmów, stawiał dziwnych wymagań. Trzeba zawsze zachować trzeźwe spojrzenie i nie napalać się jak żaba na muł.

Offline bahonx

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 27, 2013, 07:45:39 pm »
 Witam ponownie, sprawa jest jasna, Mariusz S.... o ile to jego prawdziwe nazwisko  to oszust. Sprawę zgłaszam odpowiednim organom ścigania i proszę karlika0090 o wysłanie swoich danych i numeru telefonu na mojego email , będzie to dowód że nie jest to jednorazowy wybryk tylko oszustwa na większą skale. Nie odpuszczę temu s....i  i na pewno wyjaśnię sprawę do końca, a pieniądze które od nas wyłudził wyjdą mu bokiem.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 27, 2013, 10:07:12 pm »
jak możesz podeslij link do oferty z tym motocyklem. Może da się coś ze zdjęć wywnioskować albo co ...
Co do nazwiska Mariusza - robiłeś przelew więc masz dokładne dane- dawaj na forum - może czyjś znajomek )
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline bahonx

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 28, 2013, 08:06:28 pm »
Masz rację, znam jego dwa numery telefonów i posługiwał się dwoma kontami bankowymi. Zaliczkę przelałem na konto Mariusza S. a pieniądze za transport na konto prawdopodobnie firmowe F.H.U.....w tytule prosił wpisać "Mariusz S.... - transport" twierdził że to konto znajomego zajmującego się transportem, wszystko mam na poczcie email więc niema problemu z namierzeniem gutka. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz i tu pytanie do dkrlika0090, dlaczego  nie wysyłasz mi swoich danych, adresu, nazwiska, telefonu jak wcześniej prosiłem, przecież gutek nas naciągnął na kasę ??? mało tego robi to dalej, oto dowód sprzedaje teraz bmw r42 
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/KovW/                   

Offline karlik0090

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 28, 2013, 09:41:07 pm »
ok. niezauwazyłem tego postu. podesle ci moje dane na pw.

Offline apriori

• Full Member

Offline apriori

• Full Member
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 01, 2013, 10:21:22 am »
a  tutaj "szwagrowe"  ;) BMW R42

http://www.carandclassic.co.uk/car/C362501

Offline sidecar

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 01, 2013, 12:00:04 pm »
Zastanawia mnie czy to nie ten sam "Mariusz" co w tym wątku :
http://bmw-r35.pl/index.php?topic=251.0   
Nie zdziwiłbym się ,gdyby to była ta sama kreatura.
A tak na marginesie to smutne ,ze tego typu oszuści/przestępcy wleźli z buciorami do środowiska miłośników pojazdów zabytkowych; świat schodzi na psy:(
Wojtek.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 01, 2013, 12:56:48 pm »
A tak na marginesie to smutne ,ze tego typu oszuści/przestępcy wleźli z buciorami do środowiska miłośników pojazdów zabytkowych; świat schodzi na psy:(
nie zgodzę się .Gdyby nie naiwność ludzka nie było by czegoś takiego. To środowisko w pogoni za rarytasami płaci za kota w worku i często nawet worka nie dostaje . Dla mnie ewidentnie sprawa powinna oprzeć się o prokuratora i już .Nie wiem czy chłopaki coś robią ale skoro pojawiają się nowe okazje od tego gościa to albo oni spią albo prokurator.
bmw forum

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 01, 2013, 02:09:15 pm »
Ludzie, błagam! Gdzie wy żyjecie? Oszuści byli są i będą! To tylko od nas zależy czy będziemy się dawać robić w ch....? Jestem w stanie zrozumieć staruszki, które dają się podejść na wnuczka, ale jeżeli ludzie w sile wieku robią takie błędy to sami są sobie winni. Jeśli chodzi o policję i prokuraturę to specjalnie bym się nie podniecał. Sprawy ciągną się latami, a na koniec i tak dostajemy pisemko o umorzeniu. Przerabiałem to wielokrotnie. Ostrzegam też przed zakupami na Allegro. Ten serwis zapewnia o bezpiecznych zakupach, a jak co do czego przyjdzie nawet nie raczy odpowiadać na maile. Dla nich liczy się tylko kasa, a bezpieczeństwo to jedynie zabieg pijarowski.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2013, 02:13:00 pm wysłana przez wawafreda »
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline jop11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 03, 2013, 11:23:25 pm »
Przykro mówić ale to oszustwo ja też dałem się nabrać. Wpłaciłem zaliczkę i klops. Miał mi go dostarczyć dwa tygodnie temu. Niestety zero kontaktu i zaliczka poszła się kochać.

Offline kris

• Full Member
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 04, 2013, 06:03:42 pm »
witam, trzymam kciuki żeby sprawa sie pozytywnie rozwązala i zeby gosciowi wyszly bokiem te zaliczki. pozdro