Autor Wątek: ...witojcie syćkie...  (Przeczytany 787 razy)

Offline apriori

• Full Member
...witojcie syćkie...
« dnia: Grudzień 29, 2012, 06:36:01 pm »
niech bedzie pochwolony! administrator mie tu kultury łucy i kozoł sie zapisać w psywitalni...
moj nik je apriori - myślołek ze lepsy by był "incognito" albo "ignacy" ale łostało "apriori"
pacze a pacze na rozwoj tego foruma a jak casu łostanie to strugom mojem kozickiem ładniuśkie gaźnicki do łosiołka,
ale co si mi sie zdaje ze ło dupe rozbić te robote bo chińskie takie piekne i tanie  :P
wiency nie napise bo Ładministrator PonBucek mie ło kryptoreklame zasondzi

apriori

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Odp: ...witojcie syćkie...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2012, 06:44:55 pm »
Witojcie. Ładministrator nie taki zły jak go malujeta .HEJ
Pokozta co tam robita i łocenimy .HEJ
Jo żech widzioł i słyszoł ale jo nie od łoceniania ale od pilnowania porzondku .
Witaj Jarku :)
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline laska

• sir
  • Full Member
    • części do bmw
Odp: ...witojcie syćkie...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2012, 10:30:40 pm »
niech bedzie pochwolony! administrator mie tu kultury łucy i kozoł sie zapisać w psywitalni...
moj nik je apriori - myślołek ze lepsy by był "incognito" albo "ignacy" ale łostało "apriori"
pacze a pacze na rozwoj tego foruma a jak casu łostanie to strugom mojem kozickiem ładniuśkie gaźnicki do łosiołka,
apriori
Ludziska - TO JE ŁOSZUST !!
nik "incognito" i "apriori" to po niepolsku - już ładni by było "inacy"
To nie je Gorol !!!! Gorol by te łaniuskie gaźnicki ciupasko wystrugoł a nie koźickiem. Takie to u nos ino baby robiom i "made in china "podpisujom .Przedajom sie lepi niz oscypki z krowiego a takie samo gówno.
Witojcie Lachu.
if You need info about forex or business news- You Welcome :)