Autor Wątek: UBEZPIECZENIE OC - COMPENSA  (Przeczytany 428 razy)

Offline awtowelo

• Global Moderator
  • Full Member
UBEZPIECZENIE OC - COMPENSA
« dnia: Luty 27, 2020, 12:20:24 pm »
Byłem dzisiaj w Compensie by zawrzeć umowę obezpieczenia OC. Ponieważ takiego motocykla jak BMW R35 nie mieli w bazie, zakładam, ze nikt z Was nie ubezpieczał tam motocykla?
Compensa ma właśnie promocje - 30% dodatkowej zniżki dla motocykla (i kierowcy) w wieku ponad 30 lat. Łącznie ze zniżką za bezszkodową jazdę i zniżką na katę PZMotu, roczna składka OC wyszła 41 zł  :) (motocykl na "białych blachach") Można też wykupić dodatkowo NNW za 37 zł.
Moim zdaniem oferta jest całkiem przyzwoita.

Offline Situn

• Newbie
  • *
Odp: UBEZPIECZENIE OC - COMPENSA
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2020, 12:15:36 am »
Byłem dzisiaj w Compensie by zawrzeć umowę obezpieczenia OC. Ponieważ takiego motocykla jak BMW R35 nie mieli w bazie, zakładam, ze nikt z Was nie ubezpieczał tam motocykla?
Compensa ma właśnie promocje - 30% dodatkowej zniżki dla motocykla (i kierowcy) w wieku ponad 30 lat. Łącznie ze zniżką za bezszkodową jazdę i zniżką na katę PZMotu, roczna składka OC wyszła 41 zł  :) (motocykl na "białych blachach") Można też wykupić dodatkowo NNW za 37 zł.
Moim zdaniem oferta jest całkiem przyzwoita.
Mi też Pan powiedział że nie ma bmw r35,ale trochę poczarował i wyszło że zapłacę 50zł.jak już ogarnę rejestrację.
za iza49 zapłaciłem 50zł,a w PZU 170 płaciłem tak mnie doili.K750 też ubezpieczyłem w compensie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2020, 10:51:04 am wysłana przez Situn »

Offline komar

• Global Moderator
  • Sr. Member
Odp: UBEZPIECZENIE OC - COMPENSA
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2020, 10:39:35 am »
W PZU nadal są pelne znizki ale tylko pod warunkiem
1: jesli pojazd ma żólte tablice

Lub

2: ma minimum 25 lat, biale tablice i byl ubezpieczony (ma kontynuowane OC bez przerwy od tamtegp czasu) w PZU z pelnymi znizkami. Po prostu ubezpieczenie wznawia się automatycznie z pełnymi zniżkami.