Autor Wątek: Cześć!!  (Przeczytany 835 razy)

Offline sidecar

• Jr. Member
  • **
Cześć!!
« dnia: Grudzień 01, 2012, 09:33:35 pm »
Witajcie koledzy !!Z tej strony Wojtek, mieszkam koło Krakowa. Posiadam BMW R35 z 1937 r. Motocykl kompletowałem ok. 15 lat ale jestem juz na finiszu - składam wyremontowane graty :) Z innych zabytków mam jeszcze Victorię KR25 S z 1939 i M72 z wozem z 1960.Pozdrawiam!!:)
Wojtek.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Odp: Cześć!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2012, 01:35:30 am »
Cześc Wojtku. Fajnie że dołączyłeś. Zastanawia mnie tylko z jakiego powodu az 15 lat ? Jesli chodzi dbałość o szczegóły to znam kogoś takiego. Jesli chodzi o brak czssu/gotówki/chęci to rozumiem;). Pozdrawiam
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline sidecar

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2012, 12:18:29 pm »
Dbałość o szczegóły ( w miedzy czasie zrobiłem Junaka i M72). Praktycznie 95 % części mam w oryginale , pozostały pojedyncze repliki ale raczej juz chyba je zostawię ( jedynie siodło kierowcy mógłbym wymienić na oryginał jakby się trafiło) . Poza tym startowałem z takiego zestawu: rama 1937r -obcięty tył, bak bez korka ,błotnik tył bez bagażnika, koła powojenne , półki, przerobione lagi ,  kompletny silnik z gaźnikiem '37 , skrzynia z obciętą zmiana biegów , dyfer bez wału kardana, rura kierownicy z mocowaniami, podstawka centralna, kompltny szczekotrzymacz przedniego hamulca, szczeki przód i tyl ,1 podłoga pasażera, 1 podnóżek kierowcy , ładna kulisa zmiany biegów, mocowanie hamulca nożnego, + złamany hamulec, kranik z uszkodzonym odstojnikiem i znaczek BMW  1 szt. Reszty nie było lub była z innych motocykli. Wiec praktycznie zbudowałem motocykl z niczego ,a składanie osiołka całkowicie przedwojennego to niekończąca sie opowieść. Generalnie nie żałuje ,bo juz mam napęd w ramie i powoli ubieram "choinke", co bardzo cieszy  ,ale gdybym miała składać drugi raz to opchnąłbym niekompletną padlinę , dołożył trochę $ i kupił ładny materiał ( był jakieś 6 miesięcy temu na Alledrogo piękny materiał z 1939):) Pozdrawiam, W.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2012, 12:24:30 pm wysłana przez sidecar »
Wojtek.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2012, 12:28:01 pm »
Poszperaj w swoim magazynku to i ja poszperam . Mam oryginalny stelarz siedzenia ( oczywiście pod skórę  :)), mogę sie wymienić  . pozdrawiam
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum