Autor Wątek: KALENDARZ FORUMOWY BMW R35 NA 2020 ROK  (Przeczytany 16799 razy)

Offline szymko79

• Newbie
  • *
Odp: KALENDARZ FORUMOWY BMW R35 NA 2020 ROK
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 07, 2020, 07:34:54 pm »
Awtowelo jak już wcześniej kilka forumowiczów pisało  szacun i serdeczne dzięki za zaangażowanie oraz zrealizowanie całego przedsięwzięcia.
Kalendaż jest naprawdę ładny i cieszę się że jestem jego posiadaczem.
Nie chcę by moje uwagi były traktowane jako uszczypliwość lecz jako moją opinię w temacie.
Otóż uważam że zdjęcia "wzorcowych" osiołków np. Styczeń, każdy może sobie z neta ściągnąć i wydrukować.
Wydaje mi się że kalendarz by miał to coś, to winien zobrazować nasze maszyny przedstawiające jakiś plener, z którym coś nas łączy, coś przypomina. Więc motywy z czerwca i lipca wydają mi się jak najbardziej trafnym pomysłem. Owszem motocykle z marca, maja to maszyny piękne lecz jakby czegoś w plenerze brakowało. Nawet sierpień uważam, że ma coś w sobie bo widać że motocykl wyjechał dalej niż przed garaż wyjechał z placu zabierając nas na daleką wycieczkę.
Trzeba pokazać że to nie motocykle tylko nadające się do zrobienia zdjęcia ale również dające możliwości przeżycia z nimi przygody w postaci zlotów, spotkań, wypadów poza miasto, napraw:) itd.
W mojej ocenie widok nas forumowiczów (i nie tylko nas) przy maszynach w jakiś ciekawych okolicznościach byłby ciekawsze niż sama maszyna jak z katalogu. Nawet zamieszczenie przy foto ewentualnego krótkiego opisu co przedstawia fotografia mogło by dodać charakteru.
Wiadomo że kalendaż powstał tak trochę z zaskoczenia lecz na 2021 r. możemy się przygotować :)
Ewentualnie daty ciutkę proponuję większe bo z dalsza troszkę słabo widać. Ponadto forma, papier itd. super.
Awtowelo jeszcze raz wielki szacun i obyś uczestniczył w dalszych projektach :)

Offline awtowelo

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 12, 2020, 03:22:52 pm »
No to który motocykl z kalendarza "mieszka" w USA ?  :)

Offline pacek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 12, 2020, 04:46:02 pm »
Marzec ????

Offline awtowelo

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 19, 2020, 10:34:05 am »
Marzec ????
Prawidłowa odpowiedź to maj  :) - to zdjęcie zostało zrobione w USA  :) (zobaczcie na tablice rejestracyjną - widać, że ma bardziej podłużny i zaoblony na rogach kształt.
Właściciel zapowiedział, że do przyszłorocznego kalendarza zdjęcie będzie bardziej amerykańskie  ;)

Z kronikarskiego obowiązku muszę odnotować, że licytacja kalendarza na WOŚP zakończyła się kwotą 105 zł  :)
Kupił go właściciel przedwojennego BMW R35, zarejestrowany na naszym forum, co więcej zrobił to z premedytacją tzn. specjalnie kupił na aukcji (a nie przez forum) by wesprzeć WOŚP  :) Dodam jeszcze, że jego osiołek jest częścią większej kolekcji motocykli... :)

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuje za zaangażowanie przy projekcie "kalendarz 2020", myślę, że warto było chociażby dla zebrania tej dodatkowej stówki na WOŚP  :)

Offline awtowelo

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 11, 2020, 10:09:21 pm »
Muszę nieskromnie przyznać, że fajnie Nam wyszedł ten kalendarz...
Wracam z pracy, jeden rzut oka i natychmiastowa poprawa nastroju :)