INNE > Pogaduszki

KALENDARZ FORUMOWY BMW R35 NA 2020 ROK

(1/16) > >>

awtowelo:
Zastanawiam się nad kalendarzem forumowym na rok 2020. Zanim jednak zacznę zawracać głowę pracownikom drukarni, chciałbym się dowiedzieć ile osób byłoby ewentualnie zainteresowanych (o ilu sztukach mam rozmawiać). Myślę o kalendarzu na wzór tego z forum DKW - 13 kartek formatu A3 (jedno zdjęcie na każdy miesiąc + okładka). W zeszłym roku taki kalendarz na wspomnianym forum kosztował 35 zł + wysyłka 11 zł ( z tym że Ozzy ma kogoś znajomego w drukarni)
Druga sprawa to zdjęcia - bez zdjęć Waszych motocykli się nie uda...

Wszelkie sugestie i życzenia mile widziane   :)

Lista zainteresowanych:
awtowelo - 3 szt.,

Emil Wlkp:
Ja biorę - 1 sztukę. Zdjęć (na razie) nie podeślę, bo mój osiołek jest nie kalendarzowy, ale ... z WYRAŹNYM AKCENTEM na słowo NA RAZIE  : )

Lista zainteresowanych:
awtowelo - 3 szt.,
Pawel - "emil wlkp" - 1 szt,

szymko79:
Także piszę sie na 1 szt. i z wielką przyjemnością bym zobaczyłbym swojego osiołka na kalendarzyku. Gdzie można przesłać fotki? Może akurat się spodoba i zaklasyfikujesz  do grona 12ki.

awtowelo:

--- Cytat: szymko79 w Wrzesień 11, 2019, 11:40:33 am ---Także piszę sie na 1 szt. i z wielką przyjemnością bym zobaczyłbym swojego osiołka na kalendarzyku. Gdzie można przesłać fotki? Może akurat się spodoba i zaklasyfikujesz  do grona 12ki.

--- Koniec cytatu ---
Jest tylko jeden mały problem... Jak widzisz kalendarzem z BMW R35 są zainteresowane jedynie trzy osoby  :(

pacek:
to już cztery  :) jedną sztukę proszę  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej