Autor Wątek: Pan Zdzisław Chachuła remont silnika-słupka  (Przeczytany 318 razy)

Offline luki213

• Hero Member
Pan Zdzisław Chachuła remont silnika-słupka
« dnia: Marzec 28, 2019, 10:59:02 pm »
Witam po takim czasie. 2lata temu oddałem silnik od bmw r35 panu Chachule wierząc głęboko że go naprawi. Silnik powyżej 50km/h gasl. Okazało się u Pana Chachuły że tłok się przyciera. Po odebraniu silnika wraz ze skrzynią biegów  silnik gaśnie przy wciśnięciu sprzęgła. Podczas naprawy okazało się że Pan Chachuła nie wymienił uszczelki pod głowicą, wstawił starą, polecił mi kupić gaźnik bo mój oryginalny nie spełniał jego oczekiwań, kupiłem wskazany przez niego od wskazanego sprzedawcy. Silnik nie chciał pracować. Okazało się że Pan Chachuła fachowiec pomylił rozrząd o ząb dlatego nie chodził i ukrecil śrubę od zaworow. Uszczelke pod rozrzad nie wiem skad wzial ale to nie byla kupna uszczelka. Motocykl dalej nie działa. Mechanik wymienił łożysko w skrzyni na zwykle montowane w tamtych czasach i nadal gaśnie. Pan Chachuła wszystkiemu się wypiera, rachunków nie dał, za naprawę policzył około 1200zl o ile pamięć mnie nie myli ale sprawa jest na gorąco. Uswiadamiam forumowiczów przed tym człowiekiem. W najbliższych dniach składam zawiadomienie na policji o oszustwie. Zawiadomienie wrzucę na forum. Słupek silnika miał złożyć w miesiąc a trzy miesiące po dzwonieniu i ponagleniach złożył twierdząc że opoznienie wynika z tego że go okradziono. Nie wiem co z tego wyniknie, moze sa ludzie zadowoleni z jego usług ja niestety jestem zawiedziony na całej linii. W wolnej chwili złożę zawiadomienie bo ciężko zarobione pieniądze dałem niby najlepszemu fachowcowi a poszły w błoto. Mechanik ma zdjęcia jak to wszystko wygląda. Kiedyś czytałem że było kilka osób równiez tak potraktowanych przez pana chachule, proszę te osoby o kontakt.   
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2019, 06:32:11 am wysłana przez luki213 »

Offline KK

• Full Member
Odp: Pan Zdzisław Chachuła remont silnika-słupka
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2019, 01:34:53 pm »
Ja kiedyś kupowałem od niego części, strasznie kręci, odradzam współpracy z tym człowiekiem.