Autor Wątek: Uffff ruszyło  (Przeczytany 298 razy)

Offline Emil Wlkp

• Newbie
  • *
Uffff ruszyło
« dnia: Luty 14, 2019, 08:47:29 pm »
Witam Serdecznie
Nasze forum BMW-R35 ruszyło  :  )
Moze zrobimy jakas zrzute, zeby takie miesieczne zaniki sie nie zdarzaly - jesli to kwestia pieniedzy
Przeciez to NASZA "BMW R35" BIBLIA  : )
Pozdrawiam fanow osiolka  : )

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Odp: Uffff ruszyło
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2019, 08:54:08 am »
Hej. Nie trzeba sie zrzucać ino ( ;) )dać mi znać że forum nie śmiga bo zarobiony jestem po pachy .Pozdrawiam
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline Emil Wlkp

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2019, 10:06:31 am »
Norbert - a dasz jakies namiary na Ciebie ?

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2019, 07:07:52 pm »
najlepiej na telefon:  siedem osiem cztery 202 dziewięć 4 cztery.  Jak jakiś drobny problem to postaram się doprowadzić do ładu po pracy - jak będzie coś poważniejszego to niestety potrwa :(  bo się na tym nie znam. Według logów - ktoś chciał przejąc forum ( hakiery się zainteresowały .... ;) )  i jakieś zabezpieczenie zadziałało . Sam nie wiem jakie - ale wystarczyło usunąć jeden plik i jakoś śmiga. Niestety nie mam za bardzo czasu ( a szczerze mówiąc wogóle ) , ani sprzętu ( komputer z 2006 roku z WIN XP zawieszający się kilka razy w ciągu godziny ) na to żeby doprowadzić forum do ładu jak wcześniej. Mam nadzieję że na majowej Łodzi jakoś się odwdzięczę za wytrwałość ( %%%%%%%%%.....%%%% ) :)
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline Emil Wlkp

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2019, 09:04:35 pm »
Dzieki Norbert
to moze ... zrobimy rzute na szybszy komputer dla Ciebie  : D

Offline awtowelo

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2019, 07:59:18 pm »
Super  :) Szczerze mówiąc, myślałem, że to już koniec forum  :'(

Offline marko

• Full Member
  • Moto Fan
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2019, 01:09:37 pm »
Norbert brałeś pod uwagę wzięcia kogoś z kolegów z forum do prowadzenia wspólnie spraw technicznych forum
Na pewno znajdzie się ktoś czasowy i mający sprzęt i umiejętności podziel się pracą i wszystko będzie śmigać  :)
Pozdrawiam Marek

Offline Emil Wlkp

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2019, 02:04:35 pm »
Marko - pomysl niezly - rozumiem, ze do rozwarzenia przez administratora Norberta  :)
A skoro juz jestesmy przy smiganiu forum. Czy jest mozliwosc, aby "wrocily" zdjecia ze starszych postow ? Lubie czytac stare posty, sa opisane z odniesieniem do zalaczonych zdjec, a tu tylko nieaktywne linki. Gdzies czytalem, ze zniknely po ktoryms zawieszeniu forum ? Czy jest techniczna mozliwosc by wrocily ?
Pozdrawiam

Offline jop11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 25, 2019, 12:39:38 am »
Cieszę się że znów działa forum. Szczerze mówiąc nie miałem już nadziei że znowu ruszy. Dzisiaj mnie natchnęło i znowu spróbowałem a tu eureka Działa !. Ciekawe ilu kolegów jeszcze nie wie że forum ruszyło?
Pozdrawiam wszystkich - Jurek

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 12, 2019, 08:24:36 pm »
hej ludziska. No czasu jak zwykle nie mam ale mam w końcu normalny komputer ( ale musze się nauczyć win 10 :/ ) . Co do starych zdjęć …. podeślij jakiegoś linka do postu bo żadnych zdjęć nie wyrzucałem - chyba że były na zewnętrznym serwerze a wtedy nie mam żadnego wpływu. Pozdrawiam i … jak by co ( np. forum nie śmiga ) to proszę o info na telefon .OK - już wiem że zdjęć nie ma … niestety na dzień dzisiejszy nie mam możliwości zalogowania się na hosting i obczajenia co i jak . W razie "W" mam kopię forum na dysku twardym w starym kompie i myślę że jakoś da się to rozwiązać. 
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2019, 08:28:18 pm wysłana przez norbert »
bmw forum

Offline cerber

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2019, 10:04:56 pm »
Dzieki Bogu jest,myslalem-amen.......ale,ale-ciesze sie.Pozdrawiam Bogdan.