Autor Wątek: III ZLot  (Przeczytany 344 razy)

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
III ZLot
« dnia: Sierpień 19, 2018, 10:12:18 pm »
Witajcie,

jak już wspomniałem, chciałbym rozpocząć dyskusję na temat przyszłości naszych zlotów.
Na początku chcę powiedzieć, że jeśli ktoś z Was jest zainteresowany ich organizacją,
to nie czuję się właścicielem praw do ich organizowania i mogę przekazać pałeczkę chętnemu.

Jeśli jednak chcecie, abym to robił nadal to muszę się z Wami podzielić istotnymi uwagami, które chciałbym uwzględnić w przyszłości.
Uważam, że jest nas zbyt mało, aby nasze zloty mogły się rozwijać, a tym samym przetrwać.
Miejsce zlotów uważam za odpowiednie, zwłaszcza w obliczu planów jakie mają właściciele ośrodka (dodatkowe wiaty).
To miejsce daje nam ponadto możliwość odpoczynku i mamy również pod opieką nasz kamień...
Organizacja zlotu co dwa lata wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem.
Gdy moja maszyna (którakolwiek) będzie już gotowa, aby to przeżyć, podejmę się organizacji rajdów.
To odrębny temat, bo skoro tak ciężko jest się nam umówić na zlot to z rajdem nie będzie łatwiej.
Tymczasem uważam, że Zlot BMW R35 musi się otworzyć na inne motocykle zabytkowe. Pozostaje kwestią otwartą na jakie i do którego roku produkowane.
Osobiście skłaniam się ku motocyklom wyprodukowanym do 1956 roku włącznie i ograniczeniu uczestniczących motocykli do liczby 20-25 maszyn.
Uważam, że powinniśmy zachować dotychczasowy kameralny i rodzinny klimat naszych spotkań.
Potrzebny jest nam stały strategiczny sponsor, który będzie podporą zlotów/rajdów. Bilansowanie wszystkiego graniczy z cudem. Może ktoś z Was może pomóc w znalezieniu takowego.
Po pierwszym zlocie spodziewałem się większej frekwencji, a tymczasem było nas mniej. To źle, bo to ogranicza również możliwość starania się o sponsorów. Zmniejszająca się grupa nie rokuje dobrze.
Aktywność na forum i doping z Waszej strony jest mały co może przekładać się na brak zainteresowania i napływu nowych uczestników. Gdzie są ci wszyscy goście z osłami? Zabrakło ich...

To moje główne refleksje po zlotach. Na bieżąco będę również dodawał kolejne jeśli się pojawią.
Jestem otwarty na Wasze głosy w tym temacie oraz proszę o konkretne propozycje i rozwiązania z uzasadnieniem.

Pozdrawiam
Andy

Offline awtowelo

• Full Member
Odp: III ZLot
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2018, 10:21:36 pm »

Tymczasem uważam, że Zlot BMW R35 musi się otworzyć na inne motocykle zabytkowe. Pozostaje kwestią otwartą na jakie i do którego roku produkowane.
Osobiście skłaniam się ku motocyklom wyprodukowanym do 1956 roku włącznie i ograniczeniu uczestniczących motocykli do liczby 20-25 maszyn.

Oj droczysz się z Nami Andrzeju, przecież jako organizator doskonale wiesz, że na zlocie BMW R35 nawet droga dojazdowa na obiad to skrzyżowanie pustynnego szlaku i Rajdu Tatrzańskiego (dość powiedzieć , że niektórym przydały się pancerne osłony misek olejowych) - tylko osiołki są w stanie temu sprostać. Nawet Monark Pawła (motocykl jak by nie było wojskowy) ledwo dawał radę. Sądzę, że możemy otworzyć się jedynie na BMW R75 i Zundappy KS750 i to tylko pod warunkiem pełnej sprawności napędów !!!  ;D  ;D  ;D
Dobra, żarty na bok  ;), Monark w tym roku rozbił bank - bardzo ciekawa konstrukcja. W zeszłym roku bardzo ciekawa była wojskowa BSA. Sądzę, że inne motocykle będą mile widziane, ważne tylko by były to maszyny dobrze znoszące jazdę w tempie 40 - 60km/h i jazdę terenową  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2018, 10:27:25 pm wysłana przez awtowelo »

Offline Drągal

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2018, 09:50:11 pm »
Witajcie po zlocie !!!

Według Mnie powinniśmy kontynuować nasze spotkania na zlotach. I osobiście bardzo popieram ich realizację co dwa lata - przynajmniej dla mnie jest to łatwiejsze
do zaplanowania ( problemy z urlopem ), a i zainteresowanie myślę, że się zwiększy !.
Jeśli chodzi o miejsce - to według mnie jest najlepsze na świecie !
Jeśli chodzi o organizatora - to Andy'ego nie pobije nikt !!! i nikt nie będzie miał odwagi się z taką próbą zmierzyć !!!- Sorry Andy - jesteś na to skazany !!!
Jeśli chodzi o inne motocykle - czemu nie ? - Jestem za !!!. Może być ograniczenie marka/ rocznik , ale chyba przede wszystkim powinna być weryfikacja pod względem czego przyszły zlotowicz oczekuje od takiego spotkania
Nasze zloty są dość specyficzne i mało spotykane, ponieważ angażujemy w to członków rodziny - co czyni te zloty wyjątkowymi. A wiadomo jak wygląda większość zlotów !!! Ja osobiście odpuszczam zloty na które mam 20 min
drogi, a tutaj już po raz drugi z zadowoleniem jadę 500 km w jedną stronę. TAK kameralny i rodzinny klimat - to jest to co powinno dalej ten zlot wyróżniać !. Trudno stworzyć kameralny klimat zlotu na 50 motocykli.
Myślę, że osobom które przyjechały po raz drugi na ten zlot - ten klimat całkowicie odpowiada i kolejnych zlotów nie odpuszczą - więc jest nas już mała grupka, która mam nadzieję przygarnie do swojego grona jakieś
zabłąkane "osiołki" i nie tylko na kolejny zlot.
Pozdrawiam

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2018, 05:12:52 pm »
Witajcie,

zapraszam na stronę zlotową w nowej odsłonie https://myway42.wixsite.com/zlot-bmw-r35.
Nowe ważne i ciekawe, mam nadzieję informacje.
Do dyskusji zapraszam na Forum.

Pozdrawiam
Andy

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2018, 10:06:03 pm »
Witajcie,

zapraszam do wsponień ze zlotu i obejrzenia filmu: https://myway42.wixsite.com/zlot-bmw-r35

Pozdrawiam
Andy

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 01, 2018, 11:23:43 am »
Witam,

dzisiaj rano Szymon złożył w naszym imieniu kwiaty pod kamieniem w Pruszczu.
Zdjęcia na stronie zlotu bo tutaj nic nie wchodzi.

Pozdrawiam
Andy

Offline marko

• Full Member
  • Moto Fan
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2018, 11:40:14 am »
Andrzejku trzymam z Tobą  :) :) :) :)