Autor Wątek: II Zlot Motocykli BMW R35 w 2018 roku  (Przeczytany 3179 razy)

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
Odp: II Zlot Motocykli BMW R35 w 2018 roku
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 31, 2018, 01:06:52 am »
Witajcie,

zainteresowanych informuję, że II Zlot nadal aktualny.
Upały wielkie więc należy się spodziewać zmian w programie i nastawiać na więcej relaksu nad wodą.
Niemniej kawałek trzeba będzie przejechać, choćby na posiłki.
Stroje kąpielowe obowiązkowe.
Byłem dzisiaj z rodziną sprawdzić jak wygląda trasa naszej sobotniej przejażdżki. Leśne powietrze wzbogacone aromatem Zalewu Koronowskiego jest znacznie przyjemniejsze niż żar bijący z miejskiego betonu...
Droga na odcinku ok. 1 km jest mało komfortowa bo w trakcie poważnych prac budowlanych, ale pokonałem ją bez problemu samochodem. Natomiast uroki lasu i Zalewu z nawiązką rekompensują trud jej przemierzania. Nawet nasza Martusia była dzisiaj z nami i bardzo się to jej podobało. Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu.

Na marginesie, ciekawy jestem bardzo co się dzieje z Forum? To już kolejna przerwa bez uprzedzenia.
To dla nas kłopotliwe jeśli forum bez słowa znika z serwera na krótko przed zlotem.

Pozdrawiam i jadącym na zlot życzę szczęśliwej podróży.
Andy

Offline kolekcjoner BMW

• Hero Member
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 17, 2018, 10:39:06 am »
Czy mi się zdaje czy zniknęło kilka wpisów odnośnie minionego zlotu??

Offline awtowelo

• Full Member
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 17, 2018, 07:07:40 pm »
Tak zniknęły  :( - aż się pisać odechciewa...

Offline kolekcjoner BMW

• Hero Member
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 19, 2018, 12:36:58 pm »
Moim skromnym zdaniem to forum zamiera jeszcze przed zlotem na tym poście coś się działo, a teraz to już koniec, tak sądzę.

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 19, 2018, 03:57:45 pm »
Witajcie,

mam nadzieję, że dzisiaj zakończę aktualizowanie strony zlotowej.
Zapraszam więc jutro do odwiedzin.
Zacznę również odrębny nowy wątek-dyskusję na temat przyszłej formy zlotów. Będzie dobrze jeśli nie będę pisał sam dla siebie.
Oczekuję również udziału Kolegów, którzy dotąd nie włączali się w dyskusje zlotowe.
Nie będę teraz tego rozwijał, bo zrobię to na wstępnie zapowiadanego nowego wątku.
Jeszcze raz dziękuję za Wasz udział w zlocie i cieszę się, że byliśmy znowu razem.
Przyszły rok to okazja, aby odpocząć i doprowadzić swoje motocykle do stanu jaki oczekujemy, by były gotowe jeździć w stadzie (choćby i samych osłów:-)).
Ta czy siak, jak widzicie na stronie zlotowej, zegar odlicza czas do zapowiedzi III Zlotu (będzie już znane miejsce i czas). Wówczas zegar ponownie wyzeruję i będzie odliczał już dni, które dzielą nas od ponownego spotkania w 2020 roku!
Dla mnie to czas na odpoczynek i załatwienie spraw, które czekają aby się z nimi uporać.
Jarku, nie zostawiam zlotów, wręcz przeciwnie, chcę, aby były zawsze, nawet po nas.

Proszę wszystkich o przesłanie chociaż kilku zdjęć lub filmików, które będę mógł włączyć do naszej galerii.

Serdeczne uściski
Andy

Offline kolekcjoner BMW

• Hero Member
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 19, 2018, 04:15:59 pm »
Andy co z tymi wpisami które zniknęły wiesz coś na ten temat?

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 19, 2018, 09:34:46 pm »
Z tego co pamiętam to Forum miało być przeniesione na inny serwer i wymagało to skopiowania całej treści. Podejrzewam, że podczas kopiowania doszło do małej czkawki i stąd te ubytki we wpisach. Nie martwię się tym zbytni, bo wierzę, że to chwilowe kłopoty.
Na stronie zlotu są już nowe zdjęcia i opis. W tygodniu pojawi się również krótki film.

Pozdrawiam
Andy

Offline awtowelo

• Full Member
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 02, 2018, 10:29:42 pm »
Andy, przez zamieszanie z forum zapomniałem spytać jak wyszedł bilans II zlotu BMW R35 - tzn. ile musiałeś dołożyć (wliczając w to kwiaty złożone przy pomniku, koszty związane z wynajęciem motorówki itp.).

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 02, 2018, 10:44:31 pm »
Dziękuję za pamięć i troskę, wszystko w tym roku jest ok.
Jak już wrócicie z Wakacji to bardzo proszę o więcej wpisów na forum i może wreszcie ktoś z Was rozpocznie dyskusję na temat jakiegoś rajdu np. w 2021 roku.
Czasu wiele jak dla uczestnika, ale dla organizatora czas płynie innym tempem... Miejcie to Koledzy na uwadze.
Rajd, który zaplanowałem jest przez Warmię i Mazury i ma trwać ok 7 dni.
Jak będziecie gotowi na ten temat szerzej rozmawiać to niech ktoś założy osobny wątek na forum pt. Rajd i będę wiedział, że ktoś jest ciekaw tego tematu.
Pozdrawiam
Andy

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 08, 2018, 10:30:22 pm »
Witam,

dwa lata do zlotu to sporo czasu i wiele może się wydarzyć...
Jeśli zamierzacie mi jakoś pomóc do niego dotrwać, to bardzo proszę o wpisy w wolnej chwili.
Każdy jest zabiegany, ja również, jednak nie szukajmy wymówek, tylko piszmy i motywujmy się wzajemnie oraz potencjalnych nowych uczestników zlotu 2020.

Tymczasem zapraszam na stronę https://myway42.wixsite.com/zlot-bmw-r35/a-co-po-nas gdzie znajdziecie nowy filmowy reportaż ze złożenia kwiatów pod naszym kamieniem.

Cały czas czekam na kogoś, kto otworzy wątek pt. Rajd...

Pozdrawiam
Andy