INNE > Pogaduszki

Ile może być warta ta R35?

(1/2) > >>

KolczyK:
Witajcie,

jestem tu nowy i witam serdecznie wszystkich maniaków bmw.

mam chrapkę na pewne r35. Tylko nie jestem pewien co do jej wartości. czy jest odpowiednia? czy trafia się powiedzmy okazja?

Wycenia motocykl na 24000zł

twierdzi, że jest w perfekcyjnym stanie i nic jej nie dolega.

luki213:
Do perfekcji to jej brakuje. A numery ramy, silnika i tabliczki patrzyłeś? Ma kwity na białe blachy czy trza żółte kręcić. Okazja to nie jest. Jeżeli perfekcja tego motocykla odnosi się również do malowania to właściciel ma inną definicję perfekcji. 24tyś to naprawdę musiała by być gitarka a ze zdjęcia szału nie robi. Na żywo trzeba się przyjrzeć, obejrzeć dotknąć, uruchomić silnik, przejechać się. Było w nim coś robione czy zrobione tylko by uruchomić? W jakim stopniu oryginalności jest?

kolekcjoner BMW:
jak widać po zdjęciu stan oryginalności to też żaden tłumik jakiś współczesny , przedni dekiel w kole powojenny, jak już kolega wspomniał lakier to może 30 lat temu był perfekcyjny, takiego składaka to można kupić za połowę ceny.

KolczyK:
stoi zagranicą. papiery są jakieś. od 20 lat w rodzinie. silnik był robiony i podobno działa wzorowo. wyczyścił bak, wlożył aku i jeździ ponoć bardzo ładnie. sprawdzi mi tabliczki itp. zrobi lepsze zdjęcia. kasa nie miała, więc nie bardzo. ma też HD jakiegoś z lat 40 i BSA.

luki213:
Te wzorowo zrobione motocykle stoją na allegro. Nie opłaca się za tyle. Lepiej wyjdziesz kupując pierwszego lepszego z allegro do kapitalnego remontu. Wiesz chociaż co masz i jak zrobione. Za te pieniądze napewno byś się zmieścił w remoncie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej