INNE > Pogaduszki

AKTYWNOŚĆ NA FORUM

(1/1)

luki213:
Witam Szanowne i zacne grono miłośników, posiadaczy i gości tegoż forum.

Na wstępie pozdrawiam wszystkich tych naszych krajowych "wyjadaczy"  :P i zagranicznych gości.
Rozpocząłem nowy wątek, dziękuje Norbertowi za dział i chciałbym Was wszystkich zachęcić do większej aktywności na Naszym forum BMW-R35.

Jest już Nas spora grupa, a w jedności siła, każdy z Nas ma coś wspólnego z pojazdami jednośladowymi (mam nadzieję) :P marki BMW i każdy z Was zapewne jest ich posiadaczem, użytkownikiem, bądź jest w trakcie remontu lub o włos dzieli Was od zakupu. Chciałbym Was zachęcić do zadawania pytań i rozbujania forum. Jest ono na tyle zaawansowane przez Właściciela że każdy z Was znajdzie odpowiedni dział dla siebie, a jeżeli nie w co szczerze wątpię, administrator jest na tyle uprzejmy że rozwinie menu dla bardzie wybrednych.

Proszę aby nikt z Was nie wstydził się napisać co trapi Wasz motocykl, z czym macie problem, lub czego poszukujecie- od części po firmy wykonujące usługi. Forum jest dla Was stworzone a sam udział w Naszej jakże już dużej społeczności nie opiera się tylko na podglądaniu tematów założonych przez brać motocyklową. Czynny udział to też zadawanie pytań, opisywanie swoich problemów, historii, przygód ale też sukcesów i dzielenie się nimi tutaj. Zapewniam że osobiście nie zgadzam się i nie popieram żadnych zachowań "agresywnych" ani też poniżających drugiego użytkownika ze względu na to co posiada i w jakim stanie po region zamieszkania. Większa aktywność i udzielanie się w tematach to bardzo przyjemna sprawa, bo często zdarzają się nam sytuacje z których nie bardzo wiemy jak wybrnąć podczas remontu. Wiem również że nie każdego jest stać aby oddać "komuś" motocykl i odebrać gotowca. Wiem również że ratujemy się czym mamy i jak możemy by wreszcie ukończyć projekt i wreszcie posłuchać pięknego brzmienia silnika BMW R35. Razem jest łatwiej rozgryzać problemy nie mówiąc już że taniej. Mamy już dość liczne grono przyjaciół które nie raz pokazało że posiada wiedzę jak i umiejętności i zapewne chętnie się z każdym podzieli bez sarkazmu i wyśmiewania. Nie będę operował nickami ale wiadomo o co chodzi. Apeluję również do tych osób o szeroko zakrojonej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu aby zachowali zimną krew, wyczucie, takt, wyrozumiałość i kulturę jaką powinni okazywać nie tylko jako Polak do Polaka ale jako posiadacze nie byle jakich motocykli tylko zabytkowych BMW. Proszę się nie wstydzić również pokazywać od czego zaczynacie jak i o postępie prac. Nie ma lepszych czy gorszych motocykli są te które wymagają większych lub mniejszych nakładów pracy. Osobiście chętnie obejrzałbym w jakim stanie zdobyliście swą maszynę i co zamierzacie dalej działać przy niej. Sam fakt posiadania i podjęcia decyzji o tym że akurat BMW R35 a nie inny świadczy o tym że na pewno borykaliście się z nie lada problemem a Wasza decyzja nie była przypadkowa, za co należy się Wam ukłon z mojej strony i na pewno Administratora. Wszyscy jesteśmy dumni z maszyn jakie posiadamy bez względu na rocznik, stan zachowania czy też oryginalności.
Zachęcam jeszcze raz Wszystkich do zwiększenia aktywności to nic nie kosztuje a jak bardzo cieszy wielu mogąc zobaczyć wszystkie znaczki BMW podświetlone na niebiesko, czytać i dzielić się wiedzą z mniej doświadczonymi "inżynierami". Wasza aktywność jest odnotowywana i ilość wejść świadczy o tym że oczekujecie więcej informacji ale któż może Wam ich dać jeżeli nie Wy sami!!!! Spróbujmy rozwinąć to forum, napędzić i tchnąć w nie prawdziwe życie. Piszcie cokolwiek byle w temacie! Zbliża się już zima a co za tym idzie więcej czasu przeznaczycie dla swoich perełek w garażu, jestem przekonany że nasunie się wiele pytań i wątpliwości, gdzie jak nie tutaj można je rozwiać i wyjaśnić.  Jeszcze raz zachęcam i zapraszam do wspólnego udziału w rozwijaniu forum i poszerzania horyzontów!!!
Pozdrawiam Łukasz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej