INNE > Pogaduszki

...

(1/1)

norbert:
ostatnio na forum znalazło się bardzo duzo wypowiedzi nie mających większego sensu w których "stworzenie" jednak trzeba było wsadzić trochę pracy dlatego powstaje ten dział. Luki .... szalej :).Nie mam sumienia usuwać Twoich postów w całości a moderować nie mam siły ;).

luki213:
Lubię siedzieć na tym forum choć mało coś się ludziska udzielają i lubię dyskutować. Proszę nie odbierać moich wypowiedzi jako atak agresji czy też wybuch złości, albo poniżenie i pognanie kogoś kijem za swoją opinię. To tak wychodzi jak się czyta, ja zupełnie normalnie i spokojnie piszę. Mam tyle do powiedzenia tzn napisania że głowa pęka i czasu brakuje bo już 02:40. Dziękuję Wszystkim za zrozumienie a zwłaszcza Adminowi który defacto założył nowy dział. Będę częściej jakieś rozkminki wrzucał do przewałkowania.

PS: sorki że takie długie wychodzą z tego artykuły ale jakoś to na końcu stwierdzam gdy je wklejam i potem patrzę. Teraz też miało być krótko. Tak na marginesie pracę maturalną z Polaka napisałem na 16 stron kancelaryjnych, za mało czasu było, nawet na siku nie poszedłem :-( i prawie dwa naboje atramentu zużyłem, ponoć najdłuższa praca w regionie i na 6niby była ale 4 mi dali żeby nie kontrolowali jej :-) Ci z góry. Może to stąd się to wzięło drogi Norbercie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej