Autor Wątek: Kranik ze złota.  (Przeczytany 1507 razy)

Offline wawafreda

• Hero Member
Kranik ze złota.
« dnia: Styczeń 04, 2016, 02:28:16 pm »
Ostatnio na alledrogo pojawił się katalogowy kranik do osła. Próbowałem licytować, ale wyszło, że jestem o kilka stówek za cienki. Jak się okazało, w sylwestra poszedł za prawie tysiaka. Zastanawiam się czy to nadmiar alkoholu u licytujących i stąd taka ułańska fantazja, czy może pod rządami PIS społeczeństwo się nagle wzbogaciło, czy może po prostu taka cena jest adekwatna? Niech się przyzna ten co kupił i co nim kierowało.  ;) :P >:(
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline steve

• Full Member
Odp: Kranik ze złota.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2016, 04:02:54 pm »
Ja też walczyłem. Niestety bez skutku :P Cena końcowa była faktycznie porażająca. Najlepsze jest to, że był niekompletny. Oto link dla przypomnienia:
http://allegro.pl/show_item.php?item=5876249732
Co ciekawe jakieś dwa tygodnie wcześniej sprzedał się ładniejszy kranik i chyba w pełni kompletny za jakąś stówkę mniej, także cena końcowa mogła być spowodowana sylwestrowym nastrojem ;)

Offline kocyba

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2016, 06:16:01 pm »
pamietam tą aukcje równolegle była na jego aukcjii Jawa 500 OHC fajny motocykl dośc zadki,sylwester nie sylwester są ludzie dla których tysiąc to jak pierdnąc w mąkę

« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2016, 06:17:38 pm wysłana przez kocyba »

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2016, 05:58:34 pm »
Jawa 500 - piękny sprzęt. Jeździłem kiedyś tym wynalazkiem, ale naprawiać bym go nie chciał. Awaryjna od cholery ;-)
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he