Autor Wątek: NIKT NIE REMONTUJE !!  (Przeczytany 1220 razy)

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
NIKT NIE REMONTUJE !!
« dnia: Styczeń 03, 2016, 02:06:16 pm »
Chciałbym zapytać szanownych kolegów ,czyżby  w obecnym czasie nikt nic nie remontował lub naprawiał , dział remontowy trochę podupadł  :'(
pozdrawiam Marek

Offline Jerzy

• Sr. Member
Odp: NIKT NIE REMONTUJE !!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2016, 03:18:29 pm »
Ja ostatni remont zrobiłem kilka lat temu i teraz nie zaglądam pod ogon. Motorek jeździ więc i za bardzo nie ma co przy nim robić.

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2016, 09:30:27 pm »
nie tylko dział remontowy, ale ogólnie nic specjalnego się nie dzieje na forum.

Offline apriori

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2016, 09:21:50 am »
spokojnie - na razie sezon ogórkowy...  :)
a my szykujemy się na rejs Łodzią - zakupimy części i dział remontowy ruszy na pewno  ;)

apriori

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2016, 04:37:10 pm »
Ja myślę że najwyższy czas porozmawiać o zmianie formuły tego forum .
Potrzebujemy więcej uczestników  więc przydało by się zaproszenie różnych miłośników starej motoryzacji .
ps. przydało by się policzyć faktycznych miłośników i hobbystów motocykli BMW z tego forum .
pozdrawiam Marek  ::)

Offline jop11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2016, 12:10:15 am »
Lepsze jest wrogiem dobrego. To odnośnie zmiany formuły ,, naszego" forum. Należy pamiętać, że forum jest przede wszystkim kopalnią wiedzy dotyczącej naszych motocykli. Odnośnie aktywności na forum to należy przyznać, że ostatnio trochę podupadła, co najbardziej denerwuje najmłodszych stażem forumowiczów. Nie wszyscy lubią się ,,chwalić" swoimi postępami a niektórym tym szczególnie starszym wiekiem się nie chce.
Odnośnie pytań technicznych to należy je powtarzać bo czasem po prostu gdzieś to ucieka. Sam przeglądając stare posty widziałem parę pytań na które mógłbym odpowiedzieć ale gdzieś mi w swoim czasie umknęły.
Wiem, że to wkurza no ale ... . Sam się denerwowałem gdy niedawno pisałem o wymiar szprych powojennych i nikt nie odpisał. No ale ja mogłem iść do piwnicy zrzucić tą cholerną oponę wykręcić szprychę i sobie pomierzyć, choć chciałem zrobić to później gdy trochę puści zima. Przymierzam się do remontu następnego osła i na razie kompletuję brakujące części.
Pozdrawiam Jurek   

Offline cerber

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2016, 09:46:50 am »
Ja myślę że najwyższy czas porozmawiać o zmianie formuły tego forum .
Potrzebujemy więcej uczestników  więc przydało by się zaproszenie różnych miłośników starej motoryzacji .
ps. przydało by się policzyć faktycznych miłośników i hobbystów motocykli BMW z tego forum .
pozdrawiam Marek  ::)
Zgadzam sie,moze by tak dwunastakow(R-12),cindapiarzy zaprosic?????,czy moze ktos z kolegow ,,pochwalil by sie,,czyms oprocz osiolka :)

Offline komar

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2016, 08:22:43 am »
Nie znam właściciela zabytkowego motocykla który miałby tylko jeden góra dwa motocykle. Większość z nas na pewno skleca coś tam w garażu na boku. Gdy się skończy jeden temat to człowiek z nudów zaczyna klecić nowy pojazd. Można zaprosić inne BMW ale czy zechcą ludzie przyjść?

Offline irekmal

• Full Member
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2016, 10:04:56 am »
To jest bardzo dobry pomysł aby forum rozszerzyć i nazwą i działem o r12 - takiego miejsca brakuje dla r12 w internecie. Można też podzielić działami pod różne modele zabytkowych BMW a jest tego dużo nawet w posiadaniu moich najbliższych znajomych. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2016, 10:12:41 am wysłana przez irekmal »