Autor Wątek: ZLOT 2015  (Przeczytany 891 razy)

Offline huberto

• Full Member
ZLOT 2015
« dnia: Styczeń 25, 2015, 03:34:48 pm »
Witam wszystkich serdecznie,

Myślę, że już czas pomału aby pomyśleć o tegorocznym spotkaniu miłośników osiołków  ;D
Wojaże zlotowe moją K1 są już zaplanowane, tzn. gdzie, kiedy i z kim  ;)  tak więc kolej na osiołka.

Myślę, że im wcześniej ustawimy termin to chyba lepiej. Każdy - jak tylko będzie miał naprawdę ochotę jest w stanie "ustawić" się do terminu.
Czy warto się spotykać to nie będę tutaj pisać bo to chyba jest jasne i nie ma powodu aby tutaj się rozwodzić nad tym.

Sądzę również, że nie można ograniczać uczestnictwa w zlocie tylko do przyjazdu osiołkiem. Mogliby uczestniczyć właściciele i miłośnicy, z osiołkami i bez osiołków  :D Oczywiste jest, że im więcej osiołków tym milszy widoczek  8)

Miejsce: sprawiedliwie by było gdzieś w centrum Polski - tak aby wszyscy mniej więcej mieli taki sam dojazd (oczywiście z wyjątkiem tych co będą z centrali  :P )

Jak ustalimy miejsce spotkania i termin to warto by było może przykleić do tego topicu listę uczestników. Poza tym musiałby się ktoś znaleźć co pochodzi koło tematu.

Co o tym sądzicie ??
Tylko nie piszcie proszę, że się nie da, nie można, niemożliwe itd.

Pozdrawiam
 ;D

p.s.
Ja zapisuję się jako pierwszy uczestnik + osiołek.

Offline wawafreda

• Hero Member
Odp: ZLOT 2015
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2015, 05:13:41 pm »
Ja po złych doświadczeniach ubiegłego roku piszę się jedynie jako uczestnik. >:( Przekazuję pałeczkę organizatora w ręce kolejnego z kolegów. Trzymam kciuki.  :-*
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
Odp: ZLOT 2015
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2015, 10:50:23 am »
Bardzo Mnie cieszy fakt że kolega  huberto  :D próbuje temat zlotu  2015 pociągnąć i doprowadzić do skutku .

Możecie na Mnie liczyć - Marek + BMW  R 35
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 10:52:30 am wysłana przez marko »