OGÓLNE > Zloty ,imprezy, wystawy

Regionalizacja członków forum

(1/5) > >>

huberto:
Witam Kolegów  :)

Mam taką propozycję: czy nie warto byłoby poznać kto z jakiego regionu (województwa) pochodzi. Może być przecież tak, że kolega z forum (= miłośnik osiołka) mieszka stosunkowo niedaleko. A to z pewnością byłoby korzystne nie tylko dla naszych osiołków ale nas samych zwłaszcza gdy borykamy się z problemami technicznymi, z którymi nie potrafimy sobie sami poradzić.
Wiem, że wielu z Was spotyka się na bazarach lub innych miejscach i się po prostu  znacie ale są tacy co np. ja którzy znają tylko Zdziśka CH. i tyle. Nie ukrywam, że pomysł ten był podpatrzony na forum Forda gdzie użytkownicy byli podzieleni na grupy. O dziwo organizacja tzw. spotów nie była trudna i bardzo często spotykaliśmy się  ;D
Co o tym sądzicie ??
Huberto  :)

Sinner:
Tam z kąd "moja babiczka pochodzi ........." malopolska oczywiscie

wawafreda:
Sinner, a może coś konkretniej? Ja osobiście sam jakiś czas temu psioczyłem na Zdzicha, ale uważam, że obecnie towar, który oferuje jest całkiem dobrej jakości. Niestety nie mamy w Polsce stu biedronek z częściami do osiołka więc myślę, że takie walenie w Zdzicha nie ma sensu. Uświadom nas co tam Ci Zdzicho źle doradził? Może i my wyciągniemy wnioski. Ja osobiście jak coś remontuję to staram się pozyskać wiedzę z wielu źródeł, a nie tylko jednego. Dzięki temu rzadko się rozczarowuje.  :)

huberto:

--- Cytat: Sinner w Listopad 19, 2014, 04:45:58 am ---jesli znasz tylko zet.ch to jak najszybciej zmien swojego informatora i dostawce czesci. Po remoncie i radach zet ch remont musialem robic ponownie. Nie umniejszam mu wiedzy ktora sie jakos nie dzieli ale to najzwyklejszy bazarowy handlarz, musisz wziac gleboki oddech bo moze czekac Cie ciezkie zdezenie z rzeczywistoscia.

--- Koniec cytatu ---

Już dawno jest jasne dla mnie, że Zdzisiek opowiadał mi kosmiczne rzeczy na temat części do osiołków. Potem to weryfikowałem w innych źródłach i okazywało się to co mówił wielką ściemą. Mniejsza z tym bo odchodzimy od tematu.

Podanie kto jest z jakiego województwa czy regionu byłoby oczywiście dobrowolne. Podaję pierwszy - dolnośląskie, Zagłębie Miedziowe.

:)

wawafreda:
Mazowsze - 60km od 100licy  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej