Autor Wątek: BMW r35 Jerzego  (Przeczytany 23907 razy)

piokubis

• Gość
Odp: BMW r35 Jerzego
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 15, 2013, 12:59:28 pm »
Pomalowałem tą samą farbą i też odradzam to lipna farba .

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 12, 2015, 04:56:16 pm »
Dzisiejsze wypasanie "Osła"  ;) .
https://www.youtube.com/watch?v=2ReKA-Vwtus

Offline efefko_BMW

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 13, 2015, 10:32:21 pm »
to jest "Wunderbarowne" :D najbardziej mi się podoba wparowanie na trawę, a Osioł lubi trawkę :) mój osioł zostanie wpuszczony w teren pagórkowaty z wysokością względną dochodzącą do 70 metrów, i lasek blisko nic dziwnego że do nas zjeżdżają się grupki gości na KTM, ja osobiście ten szlak rowerkiem dałem rade, ale jak stanie Osioł to będzie Wypas, Dzięki z wrzute taki materiał rozbudza dużo pozytywnych myśli. DZIĘKI
die kraftrad mechanik

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 19, 2015, 09:37:54 pm »
Aż mnie serce bolało jak po tych mleczach szarżowałeś. Czekałem tylko czy będzie niespodzianka w postaci kamienia, na szczęście nie. Bardzo ładnie. Filmik świetny, dla potomnych pozostanie.  ;D

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 20, 2015, 06:59:36 am »
Dla mnie motocykl ma być sprzętem użytkowym a nie rzeźbą stojącą w salonie. A teren został wcześniej przetestowany Dnieprem 12 więc obaw o spotkanie z kamieniem nie było. Osioł to jak by nie patrzeć "zwierzę" więc popas na łące był obowiązkowy, zwłaszcza, że i pogoda i mlecze dopisały  ;)

Offline ludwik77

• Full Member
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 20, 2015, 08:55:34 am »
Jerzy po prostu hardkorowiec z ciebie. jak wjechałeś w tę łakę wyglądało to troche makabrycznie ,ale wypas zakończył się szczęśliwie.

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 21, 2015, 07:39:45 pm »
W tym roku na swoim Ośle przejechałem XXXIX Rajd Rotor. Trasa 130 km pierwszego dnia i ok 60 drugiego. Sporo konkurencji, testów i dróg o bardzo kiepskiej jakości. Motocykl dał radę i dowiózł mnie na metę (nawet udało mi się zająć 2 lokatę w klasie). Był to jedyny osioł na rajdzie. Inne widocznie zamiast jeździć pasą się po ogródkach  :P .

Offline KowalGD

• Jr. Member
  • **
  • Lokalny watażka
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 22, 2015, 12:12:41 pm »
Gratulejszyn.

(...) Inne widocznie zamiast jeździć pasą się po ogródkach  :P .

Man nadzieję, że mój Osioł, który chwilowo jest poćwiartowany w garażu po wtopie również wkrótce znowu wyruszy w trasę.
Ma jeździć, nie wyglądać.