Autor Wątek: bmw r4 36r  (Przeczytany 1391 razy)

Offline setax

• Full Member
bmw r4 36r
« dnia: Maj 25, 2014, 11:22:38 am »
witam kilka fotek ostatnio zrobionej  r4 z 1936 roku

Offline efefko_BMW

• Jr. Member
  • **
Odp: bmw r4 36r
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2014, 02:31:04 pm »
Elegancki i pięknie odrestaurowany cywil. chociaż można się przyczepić paru szczegółów tj. przedni resor który jest charakterystyczny dla made in chachuła  :D, ale Pier*****lić to JEST PIĘKNY :) widziałem jak gostki "na siłę pchają teleskopy do ram osiołków z krótkim zbiornikiem ( rok ok 1933 ) takie rzeczy możliwe na wschodzie kraju  :-\ widziałem r12 pare sokołów, motosacosche i podramowe bmw ale jeszcze nie spotkałem się na żywo z R4. Nawet jeśli przód to całkowita replika TO WARTO moim zdaniem. Ja usilnie szukam oryginalnego przodu, chcachuła będzie moim ostatnim ratunkiem przed teleskopem ;D Pozdrawiam i gratuluję maszyny
die kraftrad mechanik

Offline komar

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2014, 07:37:56 pm »
ŁAdny egzemplarz a w resor ćwierć eliptyczny robi zawsze wrażenie. Szkoda, że włożyłeś osprzęt kierownicy i lampę stosowaną dopiero w osłach pod koniec 38roku.
Szkoda, że przedni błotnik to współczesny twór z jednego kawałka. Na rynku są repliki robione z 3 kawałków tak jak w pierwowzorze. Tylny bagażnik masz powojenny czy przedwojenny? Na zdjęciach ciężko zauważyć detale.

Offline setax

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2014, 08:53:43 pm »
witam bardzo chętnie kupię oryginalny osprzęt kierownicy przednie zawieszenie z błotnikiem(oryginał składał się z dwóch części )