Autor Wątek: LISTA CHĘTNYCH NA POPAS OSŁÓW 2014 R  (Przeczytany 9171 razy)

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
Odp: LISTA CHĘTNYCH NA POPAS OSŁÓW 2014 R
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 14, 2014, 01:12:32 pm »
no bo każdy w ukryciu i cichutko własna rzepkę skrobie .

atak poważnie ciekawym jest ile jest na forum jeżdżących osiołków może by to kto policzył .  pozdrawiam kolegów Marek  :P

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 15, 2014, 11:56:13 am »
Dziś mija termin - czyli 15 czerwca - zgłaszania chętnych na zlot - spotkanie forumowiczów. Niestety jak widać cisza i zero zainteresowania. Poza zgłoszeniami o których pisałem wcześniej, nic się nie zmieniło. Zatem proszę tych, którzy się zadeklarowali by wyrazili swe zdanie na temat imprezy. Robimy czy nie? Spotykamy się w tak małym gronie czy odpuszczamy? Decyzja należy do Was. Ja nadal jestem skłonny popilotować spotkanie i wszystko załatwić. Czekam jedynie na decyzję. Specjalnie ustaliłem termin 15 czerwca bo później zacznie się sezon urlopowy i forum zamrze. Odnoszę jednak wrażenie, że już teraz wszyscy pojechali na urlop i nie zaglądają tu. Jeżeli uważacie, że termin zgłoszeń należy wydłużyć - proszę bardzo, ale milczeniem nic nie załatwimy, a ja nikogo uszczęśliwiać na siłę nie chcę. Pozdrawiam wszystkich kolegów, również tych co zeszli do podziemia i nie mają tam internetu. :( >:(
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2014, 02:10:38 pm »
Witam kolegów ,ja podtrzymuje swoje wcześniejsze deklaracje .W mniejszym czy większym gronie trzeba się spotkać.Panowie życie przez palce ucieka ,zatem korzystajmy z niego .Narobimy fotek będzie co w zimę oglądać .
Pozdrawiam Ernest
p.s . jestem do końca miesiąca na urlopie tak więc kontakt z Wami mam ograniczony.

Offline pw1000

• Sr. Member
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2014, 04:33:18 pm »
Przyłaczam się do opini  "ERNI-ego", ja będę, a "pilot akcji" ma już moją deklarację :)

Offline Sinner

• Full Member
  • If i could just hide the sinner inside
    • Baza wiedzy na temat BMW r35
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 17, 2014, 12:17:07 pm »
ja tez sie juz zdeklarowalem :D i deklaracje podtrzymuje!
The sinner in me.

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 17, 2014, 12:55:47 pm »
Bardzo chętnie przyjadę  i wymieni  poglądy z szanownymi kolegami na tematy osiołkowe i nie tylko .

Przywiozę swojego URATOWANEGO osiołka i liczę że koledzy swe motocykle również przywiozą co pozwoli posłuchać różnych silników podczas pracy w tych samych warunkach i porównać detale  które zostały zamontowane . pozdrawiam Marek  :P

Offline jop11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 17, 2014, 02:19:09 pm »
Ja też przyjadę na pewno i proszę rezerwować mi pokój. Mogę wysłać zaliczkę.  Problem jest taki, że w/g mapy ode mnie z Piekar Śl. to jest 380 km. Gdy będzie pogoda to jakoś się za kulam. Gorzej będzie gdy będą deszcze. Za stary jestem by taką trasę tłuc się w deszczu. Do RAV 4  ,,osiołek" nie wejdzie, a montować specjalnie hak na jedną imprezę to dosyć drogo wychodzi. Więc mam dylemat i tyle

Offline Sinner

• Full Member
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 17, 2014, 03:36:43 pm »
Gdy czytam wasze posty zaczynam się bać że np sprzęt odmówi posłuszeństwa i rozsypie się w trasie w końcu to 387km w jedną stronę :D Ale jakby tyle nie wytrzymał to nic by wart nie był.
The sinner in me.

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 17, 2014, 03:38:32 pm »
 lista chętnych śmiałków gotowych uczestniczyć w zlocie
1 jop 11 :D
2 pw 1000 :D
3 marko :D
4 wawafreda :D
5 sinner :D
6 erni :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 03:40:56 pm wysłana przez marko »

Offline Sinner

• Full Member
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 19, 2014, 10:02:07 pm »
jak dla mnie już jest super zestaw ja nigdy 6 osiołków na raz nie widziałem : D
The sinner in me.

Offline Drągal

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 19, 2014, 10:16:02 pm »
Bardzo fajna jest ta idea spotkania się naszych osiołków po tylu latach, ja niestety nie mogę się jeszcze zadeklarować, ale mam pytanie czysto retoryczne: Czy np. na tydzień przed spotkaniem, byłaby jeszcze możliwość dopisania się na listę ?

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 20, 2014, 01:43:48 pm »
Sinner - optymista  :P Ja Was mogę powitać jedynie Yamahą Drag Star 1.1, którą właśnie doprowadzam do kultury po dwóch latach stania. Niestety osiołek będzie do wglądu na warsztacie i to nie wiem jeszcze w jakim stanie dewastacji.  ??? Takie realia, ale dla mnie bardziej liczy się spotkanie niż licytacja kto ma lepszego. Obecnie zastanawiam się nad atrakcjami jakie będę mógł Wam zapewnić. Baza i strawa zapewnione, ale miło by było zrobić coś więcej. Będę informował na bieżąco co wymyślę. Drągalu, nie trap się ;) Ponieważ właściciele Gąsiorowa to moi dobrzy znajomi to i przygarnięcie jednego czy dwóch zlotowiczów zapewne nie będzie problemem. Niestety na dziś muszę wiedzieć jaka będzie szacunkowa liczba chętnych na 100 % by mieć pewność czy impreza w ogóle wypali. Ten zestaw, który już jest, napawa optymizmem. Przecież nie mamy zamiaru konkurować ze zlotem HD w Sturgis  ;)

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 20, 2014, 02:09:19 pm »
Zaraz Norbert będzie brzęczał, że nie wiem jak się spaja wiadomości w jedno, ale niech brzęczy  :P Robię to świadomie i z premedytacją  :-X Przed chwilą dzwoniłem do Zdzisia Chachuły. Jak pamiętacie, pytałem czy zgadzacie się na zaproszenie tego kolegi mimo, że nie jest na naszym forum. Nie było głosów sprzeciwu, a wręcz przeciwnie. Zdzisiek bardzo się ucieszył i z chęcią przyjedzie. Co więcej ma jeszcze kilku kolegów z osiołkami, którzy też zapewne z przyjemnością do nas dołączą. Cieszy się bo w naszej podsłuchowej ojczyźnie nie ma zlotu poświęconego motocyklom BMW i może właśnie my przetrzemy drogi. Co Wy na to? :(

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 23, 2014, 08:54:20 pm »
Wawafred podpuszczasz mnie coraz bardziej, dla tej ekipy co się zadeklarowała nawet autem bym przyjechał i w nim spał, jeszcze Zdzisiu... te jego teksty, uwagi była by beka. Sympatyczny człowiek z niego, jak się wjedzie w jego tok myślowy. Wybacz Fred najchętniej swojego na lawecie bym przywiózł a jeśli nie to intensywnie będę myślał. Chromy u mnie miały być 3-4dni minęły 3tygodnie i cisza... coś się kręci i czuje że się uda. Zobaczycie że tak czy srak przyjadą ludzie nawet Ci którzy się nie zadeklarowali, ja chciałbym przyjechać nie po to by oglądać Wasze motocykle ale WAS POZNAĆ, bo to pierwsze forum na którym są tacy mili ludzie. 3mam kciuki uda się na pewno. A Ty Wawafred jeszcze podpuszczaj i nakręcaj...  :D

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 24, 2014, 08:59:09 am »
Zdzisio odpisał, że akurat w dzień spotkania będzie miał urodziny. Więc tym bardziej może być wesoło. Bardzo mnie cieszy Luki, że dojrzewasz do przyjazdu! Tak trzymaj i nie odpuszczaj. Jak napisałem - liczą się ludzie, a nie sprzęty. W chwili obecnej dopiero raczkujemy jako "mocna grupa pod wezwaniem" i nie musimy udowadniać sobie niczego. Jeśli za pierwszym razem wyjdzie nawet skromnie i kameralnie, każdy następny raz będzie już lepszy. Masz rację pisząc, że na naszym forum są wyjątkowi ludzie. Bywałem na kilku i tam atmosfera jest zazwyczaj bardzo różna. U nas perfekt.