Autor Wątek: CZAS NA OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW OSIOŁKÓW W 2014 R  (Przeczytany 7312 razy)

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
Odp: CZAS NA OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW OSIOŁKÓW W 2014 R
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 11, 2014, 02:58:04 pm »
popieram w całości propozycje wawafredy i myślę że Zdzicha warto mieć ze sobą  :D ps moja małżonka jest wstępnie za .
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2014, 07:21:41 pm wysłana przez marko »

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 11, 2014, 07:49:26 pm »
Co do Ździcha ja też jestem ZA - jak by nie patrzył to legenda .... od niego wszystko się zaczęło. Nie wiem czy będę ciałem ale duchem na pewno. Tak się w sumie zastanawiam - jak by było parę chętnych osób na odwiedziny Mielca i okolic ( bardzo mało malowniczych ) i osoby te nie miały by zbyt wielkich wymagań to może i w Mielcu dało by się coś zorganizować . W każdym razie działkę mam, sklep blisko, ogniska zezwalam palić i chętnie sam będę podkładał, namiotów z 500 się zmieści ,paru maniaków zabytków z okolicy też kojarzę ... jak by co zapraszam
Co do Pułtuska - nie ręczę i nie obiecuję - zdaję sobie sprawę więc w razie czego będę spał w namiocie . Aro też :)
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 11, 2014, 08:26:00 pm »
Cieszę się, że gadamy na tych samych falach. Co do Mielca to proponuję - zróbmy wpierw jedno spotkanie, a inne później to betka. Ty się Norbert nie obcyndalaj tylko przyjeżdżaj. Bez Ciebie impreza będzie niekompletna!
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 11, 2014, 09:31:23 pm »
Fred - gdyby to zależało tylko ode mnie to już bym się zadeklarował , jednak zastanawiam się powaznie nad wyjazdem i jak moja sytuacja się nie zmieni w ciągu miesiąca to mnie na zlocie nie będzie . Zlot w mielcu to taka propozycja dla ludzi z południowej Polski - widzę że jest trochę osób na forum z południa więc ... czemu nie :? Jak dla mnie możemy się ustawiać w poniedziałek na piątek i będzie dobrze ( tak wiem , nie muszę zapewniać noclegów tylko kawałek łąki ) ale w swoim życiu nie w takich miejscach spałem :)
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 13, 2014, 08:34:45 pm »
jest coraz więcej chętnych  zlotowiczów  na obecną chwilę to /  :D  :D :D :D :D :D :D :D - odważnych
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2014, 08:37:23 pm wysłana przez marko »

Offline Sinner

• Full Member
  • If i could just hide the sinner inside
    • Baza wiedzy na temat BMW r35
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 14, 2014, 09:50:11 pm »
Myślę ze luki musi jechać i to obowiązkowo bez pytajniczka i niepewności. Norbi jak będziesz nadal w Polsce to obiecuje CI ze przyjadę na moim ośle po Ciebie tylko po to żebyś był na zjeździe : D
The sinner in me.