Autor Wątek: BMW r35 Arka  (Przeczytany 1847 razy)

Offline Arek

• Newbie
  • *
BMW r35 Arka
« dnia: Kwiecień 13, 2014, 07:58:32 pm »
Przedstawiam moje BMW r35/2. Motocykl złożyłem bazując na dostępnej literaturze oraz na wiadomościach przyswojonych na przedmiotowym forum, za co Wam wszystkim serdecznie dziękuję. Efekty przedstawiają zdjęcia.

Offline ludwik77

• Full Member
Odp: BMW r35 Arka
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2014, 09:45:54 pm »
GRATULUJĘ. DLA MNIE BOMBA. :) :) :)

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2014, 11:19:18 pm »
Bardzo ładny. Tak dla estetyki zrób porządek z przewodami co wychodzą z prądnicy. Wystarczy dłuższy pasek klinowy kupić wtedy prądnicę z przewodami przekręcisz bardziej w dół przez co schowają się w rynience i będzie widać tylko odcinek do akumulatora bez plątaniny i pajęczyny, po drugie podczas deszczy nie naleci Ci po obudowę wody np podczas deszczu przez co ochronisz regulator przed spięciem. Na dole otwory z przewodami unikną dostania się wody a jeśli już np podczas mycia umożliwią je wypłynięcie. Taka moja mała sugestia. Zrobisz jak uważasz...

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2014, 01:25:22 pm »
Coraz ładniejsze osiołki pojawiają się na naszym forum.  :) Gratuluję - dla mnie super! ;D
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline Arek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2014, 05:11:45 pm »
Dziękuję.  Bardzo mnie  cieszy, że "osiołek" się podoba. W najbliższym czasie spróbuję zmienić pasek klinowy, wtedy rzeczywiście powróci ład z kabelkami.

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2014, 06:33:13 pm »
Aha. Wymiar paska który podał kiedyś Jarek wg mojej oceny jest za krótki Panowie przez co spotkałem się z identycznym "problemem" jak kolega Arek, nie mogłem skręcić prądnicy przewodami do dołu.

Tak spojrzałem na te przewody i kolego Ty ich wogóle nie schowałeś pod prądnicę, tam jest taka rynienka i weń trzeba je włożyć a prądnicą przycisnąć.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2014, 06:35:04 pm wysłana przez luki213 »

Offline marko

• Full Member
  • Moto Fan
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 16, 2014, 10:13:09 am »
Gratuluje piękny motocykl , niech służy jak najdłużej

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2014, 12:47:56 am »
ehhh zazdroszcze Wam .
Jedno mnie kuje w oczy - poszycie siedzenia. Jest za duże albo sprężyna jest z mniejszego siedzonka. Zagadaj z PW1000 - nie powołuj się na mnie ;)
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline Arek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2014, 08:42:15 am »
Fachowe oczy wypatrzą każdy szczegół. Ale to prawda co napisałeś. Poszycie nie leży idealnie. Kupiłem dwa poszycia, pierwsze składałem siedzenie kierowcy i już teraz wiem , że sprężyny należy skrócić i dodatkowo podłożyć  gruby filc. Taki zabieg wykonałem w siedzeniu pasażera i wygląda bardzo dobrze. Dodam, że miałem stare oryginalne poszycia lecz w kiepskim stanie. Nowe poszycia odpowiadały wymiarami lecz filc w starych był zdecydowanie grubszy.