Autor Wątek: Aukcja z allegro  (Przeczytany 1723 razy)

Offline luki213

• Hero Member
Aukcja z allegro
« dnia: Luty 17, 2014, 09:31:00 pm »
Kiedyś dawno temu znalazłem tą aukcję. W sumie zapomniałem ale teraz Wam to pokaże. To jest ta Polska uczciwość. Oglądać, komentować i brać lekcję na przyszłość.

Offline wawafreda

• Hero Member
Odp: Aukcja z allegro
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2014, 09:10:35 am »
Ale koleś chyba też trochę po bandzie poleciał z tym ogłoszeniem, nie sądzisz? :-[ >:(
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2014, 12:50:18 pm »
Po bandzie? Dobrze że na mnie nie trafił, nie byłbym tak oszczędny w słowa. Chłopak robił całe życie na R1 a taki mu ją ukradł bo jemu nie chce się robić. Mówisz tak bo Tobie nikt nie ukradł rzeczy za tyle kasy na którą całe życie robiłeś. On chleba z głodu nie ukradł.

Jak czuje się urażony to niech idzie na policje i powie że nie zasługuje na takie słowa bo ukradł tylko R1.

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2014, 11:31:06 am »
Luki, i tu się bardzo mylisz!!! Byłem wielokrotnie okradany. Również jeśli chodzi o sprzęty dwukołowe. W latach osiemdziesiątych ukradziono mi nowiutką CZ spod bloku! Ponieważ nie stać mnie było na zakup w sklepie to złożyłem ją z części. Sam znalazłem złodzieja. Niestety milicja nie miała przez miesiąc wolnego radiowozu by podjechać pod wskazany adres. W latach dziewięćdziesiątych z boksu wyprowadzono mi Hondę Gold Wing 1000, którą w mozole remontowałem. Również znalazłem złodzieja i bajka się powtórzyła. Jedyną satysfakcją było to, że kolesiowi po kilku latach ktoś poderżnął gardło (nie ja!). Później kradziono mi części silniki i wiele wiele innych cennych dla mnie zabawek, więc proszę nie pieprz głupot bo bardzo dobrze wiem jak to smakuje! Uważam jednak, że zamieszczanie takich ogłoszeń, a raczej o takiej treści do niczego nie prowadzi, a świadczy jedynie o poziomie tego co je zamieszcza.
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2014, 12:25:18 pm »
Gość sobie ulżył bo niestety nie miał smykałki detektywa. O kulturze nie mówmy w takich przypadkach. Ty przyjąłeś to na klatę on nie wytrzymał.

Offline sidecar

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2014, 09:41:16 pm »
Niestety takie sytuacje sie zdarzaja , chyba czesciej nawet wsrod sprzedających samochody.Tu nie ma co sie rozwodzic czy to jakis kombinator, oszust itp .Zwykły bandyta , kryminalista i zlodziej i ordynarne przestepstwo. .
Z drugiej strony znane sa metody bandyckie kradzieży przy jazdach probnych z rzekomym zastawem własnego samochodu, ktory pozniej okazuje sie skradziony godzinę wcześniej. Dobry temat ku przestrodze...niestety. .
Wojtek.

Offline komar

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2014, 07:19:11 pm »
Trzeba tępić złodziejstwo i nagłaśniać takie sprawy.
Ostatnio była sytuacja, że gościowi ukradziono samochód i złodziej się nim rozbił.
Zginął na miejscu (co mnie cieszy) a rodzina zabitego oskarżyła właściciela auta o to, że miał pojazd w złym stanie technicznym.
Brak zdrowego rozsądku w tym świecie!

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2014, 12:08:24 pm »
W złym stanie technicznym...  ;D ;D ;D Nie no idiotów nie trzeba siać, sami się rodzą. Co za ludzie co za kraj.