Autor Wątek: Ile może być warta ta R35?  (Przeczytany 1524 razy)

Offline KolczyK

• Newbie
  • *
Ile może być warta ta R35?
« dnia: Styczeń 25, 2014, 08:45:40 pm »
Witajcie,

jestem tu nowy i witam serdecznie wszystkich maniaków bmw.

mam chrapkę na pewne r35. Tylko nie jestem pewien co do jej wartości. czy jest odpowiednia? czy trafia się powiedzmy okazja?

Wycenia motocykl na 24000zł

twierdzi, że jest w perfekcyjnym stanie i nic jej nie dolega.

Offline luki213

• Hero Member
Odp: Ile może być warta ta R35?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2014, 09:03:49 pm »
Do perfekcji to jej brakuje. A numery ramy, silnika i tabliczki patrzyłeś? Ma kwity na białe blachy czy trza żółte kręcić. Okazja to nie jest. Jeżeli perfekcja tego motocykla odnosi się również do malowania to właściciel ma inną definicję perfekcji. 24tyś to naprawdę musiała by być gitarka a ze zdjęcia szału nie robi. Na żywo trzeba się przyjrzeć, obejrzeć dotknąć, uruchomić silnik, przejechać się. Było w nim coś robione czy zrobione tylko by uruchomić? W jakim stopniu oryginalności jest?

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2014, 10:03:56 pm »
jak widać po zdjęciu stan oryginalności to też żaden tłumik jakiś współczesny , przedni dekiel w kole powojenny, jak już kolega wspomniał lakier to może 30 lat temu był perfekcyjny, takiego składaka to można kupić za połowę ceny.

Offline KolczyK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2014, 12:16:27 am »
stoi zagranicą. papiery są jakieś. od 20 lat w rodzinie. silnik był robiony i podobno działa wzorowo. wyczyścił bak, wlożył aku i jeździ ponoć bardzo ładnie. sprawdzi mi tabliczki itp. zrobi lepsze zdjęcia. kasa nie miała, więc nie bardzo. ma też HD jakiegoś z lat 40 i BSA.

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2014, 01:47:20 pm »
Te wzorowo zrobione motocykle stoją na allegro. Nie opłaca się za tyle. Lepiej wyjdziesz kupując pierwszego lepszego z allegro do kapitalnego remontu. Wiesz chociaż co masz i jak zrobione. Za te pieniądze napewno byś się zmieścił w remoncie.

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2014, 01:55:38 pm »
Odpuść sobie takie "perfekcyjnie" zrobione motocykle i to za takie pieniądze. Dla mnie kupa reksa lub materiał wyjściowy do zrobienia ładnego motocykla.
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline KolczyK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2014, 03:22:15 pm »
oka, wierzę w zdanie znających temat. na Rce jeszcze nie pracowałem, dlatego mówię lepiej spytam. dzięki panowie.