Autor Wątek: Logowanie  (Przeczytany 1956 razy)

Offline luki213

• Hero Member
Logowanie
« dnia: Wrzesień 24, 2013, 04:58:04 pm »
Panie Administratorze h.. mnie strzela jak piszę długie i namiętne felietony w temacie w godzinach późno nocnych i gdy chcę je wysłać/wkleić to pokazuje mi że muszę się znowu zalogować bo mnie wylogowało a to co już napisałem zniknęło/skasowało się. Ileż to razu przeklinałem i plułem w ekran ;-) ze złości. Zwracam się z prośbę, wiem że to ma swój powód i cel ale moje życie i zdrowie jest nadrzędnym celem. Proszę zrobić żeby wylogowywało wtedy gdy nie ma ruchu na forum przez zalogowanego użytkownika, w sumie strona też nie wie że ja akurat od pół godziny pocę się w temacie. Nie wiem, zrób tak żeby było dobrze. Dzięki!!!

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Odp: Logowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2013, 08:04:39 pm »
hehehehhe - to takie ograniczenie dla Ciebie Luki :). W sumie nie wiem w czym problem - obczaję co i jak a na razie pisz w notatniku i wklejaj tekst już napisany i zredagowany z poprawionymi błędami i bez przekleństw.
ps. ja nie mam takich problemów - ma ktoś jeszcze ?
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:22:11 pm »
Jest ustawiony chyba jakiś czas a po jego minięciu wylogowuje automatycznie, albo jeśli nie ma ruchu czyli nie przegląda się forum to automatycznie wylogowuje. Strona nie "widzi" ruchu bo ja tylko pisze i nie klikam więc mnie wylogowuje i wtedy tekst cały szlag trafia. No jest tak bankowo bo nie raz nie dwa tak mnie wyrzuciło, teraz się zmądrzyłem i zanim wyślę to kopiuję to co napisałem i jakby co mogę ponownie wkleić  :P

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:34:29 pm »
powiem szczerze - nie wiem. ja mam zaznaczone że jestem cały czas zalogowany i nigdy mi się nie przytrafiło żeby mnie wylogowało. poszukam jeszcze ale ...
ps. same problemy z Toba .....grrr
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2013, 10:13:33 am »
Nie zawracałbym Ci d... gdyby to raz się zdarzyło. Weź spróbuj napisać odpowiedź do jakiegoś z tematu i w trakcie pisania poczekaj z 20-30min i nie wysyłaj odpowiedzi. Po tym czasie naciśnij wyślij i sam się przekonasz że strona poprosi Cię o ponowne zalogowanie :-)