Autor Wątek: Regeneracja gaźnika  (Przeczytany 1975 razy)

Offline luki213

• Hero Member
Regeneracja gaźnika
« dnia: Wrzesień 18, 2013, 02:11:34 pm »
Pytanko do kolegów. Czy ktoś z Was przerabiał już temat z regeneracją gaźnika??? Ile to kosztuje w firmie które wyrzuca "google" po wpisaniu hasła "regeneracja gaźników"?? Ja chciałbym dorobić przepustnicę, w sumie już ją zamówiłem (nadwymiarową) ale mam problem ze znalezieniem u siebie w okolicy osoby która zeszlifuje otwór przepustnicy w gaźniku pod nową przepustnicę. Problem polega w wyosiowaniu gaźnika i w zbyt małym otworze pod mały rozwiertak.

Powiedzcie czy Wy robiliście coś takiego, gdzie to robiliście, ile to Was kosztowało, napotkane problemy itd.??? a może macie namiary na kogoś kto by szlif zrobił.
Nie za bardzo uśmiecha mi się zakładanie chińszczyzny za 140zł, choć nie wykluczam że może zastosuje taki gaźnik do czasu aż zrobię swój oryginalny.

Offline apriori

• Full Member
Odp: Regeneracja gaźnika
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2013, 04:26:30 pm »
witaj
ja robię gaźniki więc mam też całe oprzyrządowanie do dopasowywania przepustnicy nadwymiarowej
przy takich regeneracjach pierwsze pytanie - czy korpus gaźnika ma wystarczająco dużo "mięsa" ażeby wpasować przepustnicę?
robi się to tak że najpierw wybieramy "mięso" i mierzymy ile wydało i na ten wymiar "strugamy" przepustnicę
o szczegóły oferty proszę na PM lub na fona - pięćsettrzydzieścitrzyjedenaściejedenaście
apriori