Autor Wątek: Stop + kierunki  (Przeczytany 1954 razy)

Offline KK

• Full Member
Stop + kierunki
« dnia: Lipiec 02, 2013, 08:57:15 pm »
Witam, orientuje się ktoś jak wygląda  sprawa ze światłem stopu oraz kierunkami ? Chciałem dzisiaj zrobić przegląd, Pan diagnosta powiedział, że bez stopu oraz kierunków przeglądu nie podbije.

Offline thcmaly

• Jr. Member
  • **
Odp: Stop + kierunki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2013, 09:25:21 pm »
Co do światła stopu to musi być jeżeli rejestrujesz na białe tablice, tak samo musi być lusterko, ale co do kierunkowskazów to powiedz mu że jest głupi, jeżeli motocykl fabrycznie nie był wyposażony w kierunki to nie musi ich mieć to się tyczy motocykli, ja mam forda capri mkI 1971r. i tam fabrycznie nie ma pasów bezpieczeństwa i co mam robić dziury w bocznych słupkach i montować mechanizm pasów jeżeli nawet nie ma miejsca na nie. Ja rejestrowałem IZa 49 i MW 750 na białe tablice i pierwsze słyszę o obowiązkowych kierunkach. Po prostu zrób ten stop i jedź do kogoś innego na przegląd bo tego pajaca nie przeskoczysz.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2013, 11:19:56 pm wysłana przez thcmaly »

Offline KK

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2013, 10:50:32 pm »
Tak będę musiał zrobić tyko nie mam pomysłu jak dorobić "czujnik" stopu żeby wyglądało to po ludzku.

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2013, 12:38:29 am »
Byle jaki wez jaki jest tylko pod reka gdzies go tam wmontuj w instalacje i po problemie, bedzie jasniej, ciemniej, jasniej, ciemniej :-), a jak kierunki chce to mu wytknij lewą rękę a potem prawą. A WSK, SHL, WFM miała lampy kierunkowskazu, kupię wszystkie dostępne ORYGINALNIE montowane lampy :-) a może kultowy Junak miał??? NIE!!!! a jeżdżą nimi do dzisiaj. Lubię takich kolesi bo uwielbiam się z nim droczyć i obnażać ich głupotę i brak wiedzy :-). Koleś lubi ostrą jazdę albo kiepkował sobie z Ciebie :-) Wiesz co? zamontuj drugą lampę z tyłu podłącz do aku plus a minus z ramy weźmiesz i przy stopce hamulca nożnego i przy kierownicy zaczaruj z przewodami tak żeby nie widział i druga mu się zapali :-) tylko jaśniejszą żarówkę weź :-)

Offline KK

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2013, 08:40:17 am »
Stop zrobiony, moto przerejestrowane, założyłem krańcówkę + żarówka 2 włókowa w żółwiku. Kierunków nie było i nie będzie ! Postaram się zrobić kilka zdjęć i wrzucić na forum.