Autor Wątek: Instalacja BMW R35  (Przeczytany 2871 razy)

Offline luki213

• Hero Member
Instalacja BMW R35
« dnia: Czerwiec 02, 2013, 12:45:14 pm »
Drodzy forumowicze, poszukuję instalacji w oplocie bawełnianym. Jest takowa na allegro, ale nie wiem jak on się ma do oryginału. Wiem że Pan Chachuła miał takie po 160zł, idealnie zarobione sygnowane końcówki, kolory oplotu i przewodów zgodnie z oryginałem przedwojennym no wypasik na export do niemiec. Niestety wypsztykał się z nich, a kolejny rzut będzie miał dopiero na jesień!!!! ;-(, ja potrzebuje na teraz, na wczoraj, bo oszust który obiecał mi zakupić taką przez 3miechy nie zrobił tego. Gdzie szukać?? co myślicie o tej instalacji jak ona się ma do oryginału http://allegro.pl/bmw-r35-r-35-instalacja-wiazka-bawelna-i3245494763.html
Proszę o porady, sumienną ocenę i pokierowanie mnie we właściwym kierunku. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów R35.

Offline KK

• Full Member
Odp: Instalacja BMW R35
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2013, 03:39:09 pm »
Drodzy forumowicze, poszukuję instalacji w oplocie bawełnianym. Jest takowa na allegro, ale nie wiem jak on się ma do oryginału. Wiem że Pan Chachuła miał takie po 160zł, idealnie zarobione sygnowane końcówki, kolory oplotu i przewodów zgodnie z oryginałem przedwojennym no wypasik na export do niemiec.
Witam, kupiłem instalacje w oplocie od Pana Chachuły i szału nie było (część przewodów była za długa, część za krótka).
Końcówki nie były sygnowane, kolory ok ale to to nie jest problem, jeśli Masz jakieś pojęcie i umiesz obsługiwać miernik to Dasz sobie radę.
Wiązka od piterwo powinna być ok, w razie problemów odezwij się do mnie, poinstruuję Cię jak wszystko podpiąć.

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2013, 08:51:41 pm »
Problemów z podłączeniem raczej nie będzie, chodzi mi o samą instalację. Dzięki za info.

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:00:35 am »
KK jeżeli Pan Chachuła nie miał tak dobrej instalacji jak mówił, to ten piterawo jest wybitniejszy. Wystawił dwie aukcje na allegro z instalacjami w bawełnie których nie posiada. Dobrze że nie zalicytowałem bo czekałbym miesiące na nią. Ma ktoś namiar na kogoś kto ma instalację do BMW R35 w bawełnie w rozsądnej cenie?????

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:10:22 am »
jak masz sr..ę pozostaje oldtimer garage - 60 ojro  :P
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:25:03 pm »
Wiem, wystawił na allegro. 160zł a 250zł to jest różnica. Mam srakę jak diabli, człowiek mnie oszukał i zostałem bez instalacji, a teraz płacz i płać. Nie no co za kraj co za ludzie. Potrzebuję instalacji na dniach, to już chyba ostatni element budowy mojego cudeńka.

Offline kocyba

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2014, 07:40:20 pm »
czy jest gdzies dostepny schemat instalacjii elektycznej do osła pomimo ze to prosty układ łatwiej jest majac byle jaki szkic

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2014, 04:13:52 pm »
Dostałem z instalacją, może się myle ale jest albo na forum albo na jednej ze stron naszych zaprzyjaźnionych handlarzy częściami. Nie mam jak Ci go zeskanowac a robiąc zdjęcie nic pewnie nie zobaczysz.