Autor Wątek: Kranik i gaźnik  (Przeczytany 3780 razy)

Offline luki213

• Hero Member
Kranik i gaźnik
« dnia: Kwiecień 11, 2013, 04:24:14 pm »
Szukam oryginału bądź dobrej repliki gaźnika i kranika do BMW R35. Tak naprawdę widziałem wiele kraników i gaźników ale nigdy nie widziałem ORYGINAŁU, jak to wogóle wyglądało??? wiele osób pisze, bądź chwali się że ma oryginał, ale oryginał powinien być jeden wzór a nie kilka. Czy jest ktoś wstanie mi wysłać zdjęcie jak wyglądał oryginał i wskazać gdzie mógłbym chociaż dobrą replikę zakupić tych rzeczy???

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Odp: Kranik i gaźnik
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2013, 05:45:27 pm »
ja :D:D:D
Gaźnik - replikę IDEALNĄ - kupisz tylko w jednym miejscu na świecie w cenie producenta : http://retromoto.com.pl/
proszę powołać się na forum i domagać RABATU !! . Na gaźnik jest gwarancja (!!) i cena jego w niemczech 2 razy większa.
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline apriori

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2013, 08:44:08 pm »
tak - Norbert ma rację  ;) najlepsza replika gaźnika u mnie - dla Forumowiczów super ceny  ::)
najlepszą replikę kranika to ma Niemiec - http://www.dietel-fahrzeugteile.de/armaturen/benzinhaehne/emw-hahn-mit-buegelverschluss-original-neu.htm
trochę kosztuje ale naprawdę wysokiej jakości no i wygląd OK

apriori

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2013, 07:39:28 pm »
Nie no piękne, cudowne, kapitalne!!!! tylko jak zobaczyłem cenę tego gaźniczka to mi łezka w oku staneła ;-(, jest piękny to fakt, nawet napis SUM, ale ta cena... :'(.
Słuchajcie na alledrogo jest podobny kranik tylko wajcha inna, ale wygląd bardzo podobny, ma z Was ktoś taki czy wszyscy jeździcie na tych cudeńkach??

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2013, 07:42:39 pm »
Powiedzcie co myślicie o tych gaźnikach z alledrogo warto nie warto, mam oryginalny ale z AWO...
Jeżeli można wiedzieć jaka cena za ten gaźnik po rabacie. Wyślij mi na maila trendi@poczta.fm

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2013, 07:49:14 pm »
Gaźniczek z allegrogo opisują na niemieckich forach - nie spotkałem się z bardzo dobrą opinią .Jest kilku "zadowolonych" ( w kategorii cena/jakość ).Hmmm - spytaj Jarka Czapiewskiego ( kolekcjonerBMW) o opinię o polskim gaźniku. Wiem że ma taki.Co do kranika co podesłał link aproori to emw ;P.Replik do przedwojennych bmw nikt chyba nie klepie ( a jeśli tak to nie pojawiają się ) Oryginał z dorabianą komorą poszedł na ebay za około 200 ojro.
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 16, 2013, 08:58:18 pm »
To jaki najlepiej kranik zakupić żeby pasował do R35 i żeby nie wytykali palcami?? ten gaźnik za 200zł a za 950zł to jest różnica... ogromna, w cenie, ciekawe czy wprost proporcjonalnie do niego się sprawuje...

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 16, 2013, 09:02:44 pm »
podchodzisz do tego zakupu gaźnika jak większość polaków, jeśli lubisz wyrzucać pieniądze w błoto to kup kilka tych chińskich i wtedy jak stwierdzisz, że trzeba tak było od razu zrobić to kupisz polski porządny wyrób. 
Pozdrawiam Kolekcjoner

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 17, 2013, 06:47:34 pm »
To poczekam i uzbieram na tamten bajerancko zrobiony. Dzięki!!

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2013, 11:54:20 pm »
Mistrzowie, proszę o ocenę tego i wszystkie spostrzeżenia, uwagi, wady i zalety itd itp.
http://allegro.pl/kranik-everbest-bmw-zundapp-nsu-i3195496017.html

Offline luki213

• Hero Member

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 24, 2013, 11:10:20 am »
Mam takich kilka sztuk w idealnym stanie - polerowane korpusy. Jeśli Ci taki pasuje to pisz
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 24, 2013, 08:43:06 pm »
Przyznać się kto mnie podkupił ....
http://www.ebay.de/itm/321107894884?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648
no na tyle to nawet mnie nie stać ;)
bmw forum