Autor Wątek: Bmw r25 z Zakopanego  (Przeczytany 1830 razy)

Offline Robert800

• Newbie
  • *
Bmw r25 z Zakopanego
« dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:01:13 am »
Moje R 25/2.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 09:24:59 pm wysłana przez Robert800 »

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
Odp: Bmw r25 z Zakopanego
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2013, 08:06:29 pm »
Do tego modelu poszukuję podnóżek kierowcy i bagażnika, gdyby ktoś miał proszę o informacje na PW.

Pozdrawiam, Kolekcjoner.

Offline bluesmile

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2014, 07:52:22 am »
Witam.
A ja z kolei do tego modelu poszukuję osprzętu kierownicy, licznika, bagażnika, kontrolek do przedniej lampy, klaksonu, tylnej lampki, tłumika i szkła lampy.
Pozdrawiam.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2014, 09:21:01 am »
bluesmile - tak z Ciekawości - składasz jakiś konkretny rocznik czy na pałę bo jak się nie mylę to wiele części było wymiennych z Awo, było kilka rodzajów lamp, kilka różnych klaksonów. Czy jeśli mam kilka klaksonów mam przedstawić wszystkie zdjęcia ?? ;)
Nie mam klaksonów na sprzedaż ale mam norisa HE6 który był montowany w którymś tam r25 :)
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline bluesmile

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2014, 03:03:21 pm »
Rocznik mojego R25/3 to 1955. Na razie zbieram info o tym modelu bo jest w moich rękach dopiero od kilku dni. Po demontażu silnika okazało się że tłok i zawory do wymiany. Zastanawiam się nad pompą oleju, ale ją akurat chyba bardzo ciężko dostać. Klakson założony był od WFM, kierownica i licznik od MZ, bagażnik od Irbita, natomiast tylny błotnik skrócony o kilka cm i zespawany w miejscu gdzie powinien być zawias.