Autor Wątek: Portale społecznościowe  (Przeczytany 2157 razy)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Portale społecznościowe
« dnia: Marzec 23, 2013, 08:39:46 pm »
Witam. Zostałem prawie zbluzgany z błotem za swą ignorancję profili społecznościowych i założyłem konto forumowe na facebook  - "bmw r35". Jak ktoś chce może zaglądnąć . Powiem szczerze że ruch na forum (niestety tylko "oglądaczy") wzrósł oraz pytania "po co rejestracja ?" :). Wysłałem wszystkim forumowiczom zaproszenia ale nie wiem czy doszły bo ja sie na tym nie znam a Marcos twierdzi że nic nie dostał  ..... :/. Tyle w temacie.Pozdrawiam
ps. wrzucam tylko fotki z działu "jeżdżące osiołki" żeby nie straszyć ludzi tym co wpada w nasze łapki :) i żeby osoby postronne nie stwierdziły że mają do czynienia z "upośledzonymi" (delikatniej nie umiem ) cieszącymi się ze starego kranika lub przełącznika jak "murzyn z bateryjki"
ps2. zapraszam do odwiedzenia profilu - dopisało się już wiele osób osób z całego świata  i mają zdjęcia :) . Żeby bezpośrednio przejść do profilu kliknij http://www.facebook.com/pages/BMW-R35/131635366992442 
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2013, 08:54:55 am wysłana przez norbert »
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline unlimited

• Jr. Member
  • **
    • katalog stron
Odp: Portale społecznościowe
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2013, 08:24:30 am »
byłem - duzo zdjęć podpieli z osłami :). nie mam fejsa bo bym "cie polubił" :)

Offline schutze

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2013, 09:34:13 am »
Bardzo fajny profil oczywiscie polubiony przeze mnie:) Teraz kto nie ma "fejsbuka ten nie zyje" hehe
Cukier krzepi !!!

Offline laska

• sir
  • Full Member
    • części do bmw
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2013, 11:40:10 pm »
Ja tez :) .Fajnie ze tylu obcokrajowców. Ciekawe ilu forum przegląda ?
if You need info about forex or business news- You Welcome :)