Autor Wątek: prosze o ocene r35  (Przeczytany 12418 razy)

Offline karlik0090

• Newbie
  • *
prosze o ocene r35
« dnia: Luty 16, 2013, 04:11:11 pm »
witam. mam zamiar kupic ten motor. sprzedawca mówi ze to rocznik 51 z dokumentami. co o nim sadzicie, jak z oryginalnoscia?

Offline laska

• sir
  • Full Member
    • części do bmw
Odp: prosze o ocene r35
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2013, 04:31:29 pm »
RARYTAS - na pierwszu rzut oka wygląda na 100 % oryginał - w ciemno był bym w stanie dać 12-14 tysięcy ( jak bym tyle miał i nie miał bym już jednego osła ) . Ciekawe w jakim stanie jest dyfer , skrzynia i silnik - jeśli ok to cena mogła by być wyższa.
if You need info about forex or business news- You Welcome :)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2013, 06:27:44 pm »
kurde gdzie są jeszcze takie rodzynki ? Kiedyś progress miał na allegro podobny sprzęt ale przedwojenny - ehhhh marzenia .Zastanawiał bym się co do odnawiania .Mechanicznie doprowadzić do perfekcji i jak nie ma pęknięć to tak zostawić . Takich motocykli ubywa i przez to cały czas ich wartość rośnie. Nawet nie chcę myśleć ile on będzie wart za 10 lat . Wystarczy spojrzeć na wszelakiej maści junaki i shlki w oryginale z papierem a to przecież BMW :)
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline pw1000

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2013, 08:10:19 pm »
 :)  :-\ Na moje oko, jest to osiołek na 99,9 % oryginalny z roku 49/50, potrzebny numer ramy do pełnej identyfikacji, ma wszystko co powinien mieć, co do ceny to jak zawsze; ile chce sprzedający, i ile może wysupłać kupujący, ale na pewno powyżej 10/12 tyś. Jak go kupisz daj znać, pewnie większość zaglądających TU chciało by znać miejsce jego postoju.
Gdybym ja go kupił, to po pierwsze, porobiłbym dużo fotek, przed jakąkolwiek robotą przy nim (nawet przed myciem-czysczeniem), potem delikatna myjka, potem szparunki w miejscach rdzy, przegląd silnika, dyfra i prądów, potem to co najpiękniejsze,   j a z d a,  j a z d a,  i  słuchać  pięknej muzyki pracy singla czterosuwowego.

Offline unlimited

• Jr. Member
  • **
    • katalog stron
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2013, 10:38:02 am »
Karol - jak go kupisz porób fotki - rzeczywiście wygląda na oryginał i zdjęcia mogą byc świetną pomocą dla innych kompletujących osła z tych lat. Motorek godny pozazdroszczenia !!

Offline kris

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2013, 11:54:44 am »
Witam jaka cenę chcesz dać za tego osla?/

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2013, 01:23:44 pm »
Ktoś tu kogoś wkręca i bardzo mi się to nie podoba! Karliku masz kolegów kuźwa chyba za idiotów, którzy znają internet tylko z widzenia. Motor, który prezentujesz od dawna wisi na stronie www.bmbikes.co.uk Zainteresowanych szukaniem takich "rodzynków" zapraszam do zjednoczonego królestwa. >:( Jakoś nie chce mi się wierzyć by Karlik kupował go w Anglii?
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2013, 04:30:21 pm »
Fredi nie mogę się z Tobą zgodzić - sam kilka tygodni temu chciałem sciągać motocykl z Hiszpanii .  Nie chciał go sprzedać tylko zapytał o opinię .A że motocykl jest w Anglii - hmmm . Pytanie gdzie jest Karol- może też w Anglii :)
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 18, 2013, 04:43:07 pm »
Stary, nie róbmy sobie jaj. Ten motocykl wisi na tej stronie od zamierzchłych czasów - mam nadzieję, że tam wlazłeś? I wcale nie do sprzedania. Może Karlik nam to wyjaśni? Wtedy będzie jasność.
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 18, 2013, 04:47:59 pm »
no włąśnie szukałem i nie mogę znaleźć - podeślij link jak możesz
bmw forum

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 18, 2013, 08:37:46 pm »
Włala jak mawiają francuzi: http://www.bmbikes.co.uk/photopages/photosr35.htm 

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 18, 2013, 09:54:04 pm »
no to na cześć Jerzego i Wawafredy :laola:
Karol - tłumacz się - inaczej bede musiał zbanować Twoje konto :/ a nie chce ;(
bmw forum

Offline bahonx

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 19, 2013, 10:18:51 pm »
Witam, jakieś trzy tygodnie temu znalazłem tego ''osiołka'' na jednym z portali aukcyjnych, cena była przyzwoita,  więc ugadałem się ze sprzedającym że motocykl dostarczy we wtorek czyli dziś, bo w kraju mnie nie było, oczywiście zaliczkę wpłaciłem, motorek jeszcze nie dotarł, a sprzedający ma wyłączony telefon. Dziś trafiłem na ten temat z tą bmw r35. i zaczynam się obawiac że dałem się w osła zrobić. Mam nadzieje że ten motocykl jutro znajdzie się w moim garażu, a jeśli nie to niech ten post będzie przestrogą dla innych miłośników weteranów.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zapraszam do powitalni !!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2013, 10:33:46 pm wysłana przez norbert »

Offline kris

• Full Member
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 20, 2013, 06:43:24 am »
Witam, ja tez sie natknąłem na tę oferte, cena jak za ten stan była bardzo przyzwoita, z tego co pamietam to motorek był w Belgi albo Holandii, trzymam kciuki zeby to byla faktycznie okazja.. Pozdrawiam

Offline unlimited

• Jr. Member
  • **
    • katalog stron
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 20, 2013, 08:54:00 am »
Panowie może warto zrobić jakis dział przeznaczony dla oszustów , na jakich sprzedających uważać itp. Jak widać na forum pojawia się coraz więcej osób i co raz więcej opinii i jak wcześniej kupowałem "prawie w ciemno" tak teraz zanim zalicytuję sprawdzam na forum czy warto .