Autor Wątek: Kubki z logo forum "www.bmw-r35.pl "  (Przeczytany 5166 razy)

KaluzaStudio

• Gość
Kubki z logo forum "www.bmw-r35.pl "
« dnia: Styczeń 30, 2013, 11:39:39 am »
Witam, zgodnie z obietnica pojawia sie moje pierwsze ogłoszenie.

Więc jak w temacie, oferuję kubki forumowe, grafika zamieszczona w załacnzikach
Cena 25 zł + 11 wysyłka przesyłka pocztowa.

Jeden z Waszych kolegów już taki zamówił

Polecam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2013, 05:45:38 pm wysłana przez norbert »

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Odp: Kubki z logo forum "www.bmw-r35.pl "
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2013, 05:59:07 pm »
Nie lubię być oficjalny jednak ryzyko i odpowiedzialność skutkują tym że jestem do tego zmuszony i dlatego wklejam fragment korespondencji elektronicznej i ogłaszam oficjalnie na forum:

"Oddaję Tobie ( użytkownik "KaluzaStudio " ) nieodpłatnie prawo do uzywania nazwy forum "www.bmw-r35.pl " na przedmiotach i gadzetach wykonywanych przez Ciebie do końca kwietnia tego roku. Jednocześnie informuję że nie masz wyłączności na używanie nazwy forum na wykonywanych przez Ciebie przedmiotach . Z dniem 1 maja 2013 roku wszelkie prawa przekazane na Ciebie tracą swą moc .Informuję także że wszelkie roszczenia tytułem praw autorskich do fotografii , marek i nazw własnych poza nazwą forum "www.bmw-r35.pl" wykorzystywanych na przedmiotach wykorzystywanych przez Ciebie i Twoją firmę spadają na Ciebie i Twoją firmę .Zaznaczam że administracja forum nie ma nic wspólnego z Tobą i Twoją firmą .....Pozdrawiam

norbert - administrator i właściciel forum 'www.bmw-r35.pl" i "www.bmw-r35.com""

na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline unlimited

• Jr. Member
  • **
    • katalog stron
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2013, 07:06:18 pm »
Sam pomysł nie jest zły jednak umieszczenie na kubku forumowym tego zdjęcia
http://www.asl-testsite.co.uk/motors/normal/BMW-R35-1937.jpg
jest trochę nie na miejscu . Opisany jako '37 a już na pierwszy rzut oka widać że powojenny. Jeśli to ma być wizytówką forum ..........( dobrze że nie emw ;)) .Pozdro

Offline kolekcjoner BMW

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2013, 08:11:53 pm »
zgadzam się z kolega powinien to być oryginał R 35

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2013, 10:16:32 pm »
A kto powiedział że to nieoryginalne bmw ? Po prostu ktoś"mylnie"opisał zdjęcie . Lepiej by było gdyby na kubkach była maszyna przedwojenna. Ogólnie pomysł do promowania forum jest dobry ale te prawa autorskie ...............:/ . Pozdrawiam
ps. poszukaj u kolekcjonera BMW - ma piękne przedwojenne maszyny :)
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline kris

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2013, 10:09:22 am »
KaluzaStudio handlujesz na allegro??? , kubki z nadrukami widzialem po 10zł /szt

KaluzaStudio

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2013, 08:26:43 pm »
KaluzaStudio handlujesz na allegro??? , kubki z nadrukami widzialem po 10zł /szt

Nie sprzedaje na allegro. Po 10 zł tylko pytanie co to jest za kubek i jaka metoda nanoszenia. Są co najmniej trzy metody, ja stosuje sublimacje , same kubki te ze średniej pułki są droższe niż np do tampodruku.
Co do zdjęcia to pisałem, ze jest to zdjęcie  przykładowe, kubek jest wykonany dla mnie, Docelowo na kubku ma być zdjęcie Waszej maszyny z logo forum.

Offline kris

• Full Member
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2013, 10:34:50 am »
Po 10zł to sa te kubkina allegro z nadrukami podaje link: http://allegro.pl/kubek-prl-shl-junak-osa-wfm-sokol-wsk-warto-i2992163509.html

Offline kris

• Full Member
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2013, 09:08:19 pm »
witam, oj troche zboczylismy z tematu  ;)ciezko to wszystko przeczytac, mam pytanie techniczne dot. kubków jak trwaly jest nadruk, moze warty tej ceny ;)

ps. idea takich gadzetów jest spoko, mozna by było jeszcze zrobic np, jeszcze koszulki z nadrukiem (koszulke chetnie bym kupil)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2013, 09:13:59 pm »
koszulki , breloczki, kubki, tablice rejestracyjne ,ramki na tablice , długopisy , notatniki - lista jest długa. Pożyjemy - zobaczymy :)
bmw forum

KaluzaStudio

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 07, 2013, 10:29:23 pm »
... mam pytanie techniczne dot. kubków jak trwaly jest nadruk, moze warty tej ceny ;)

Trwałość jest taka jak większości kubków z indywidualnym nadrukiem. Nie lubią zmywarki a w zasadzie chemii jaka towarzyszy podczas zmywania. Poza tym nadruk nie blaknie i nie schodzi podczas normalnego mycia.

Zróbmy promocje i dla zachęcenia i wystawienia recenzji PROMOCJA
pierwsze 10 osób zamawia kubek za 20zł + koszty wysyłki.

Kto inny lepiej oceni wyrób jak nie Wy...

Offline kris

• Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2013, 07:12:43 am »
PROMOCJA!! dzwignią handlu  :D polecam i pozdrwaima

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 09, 2013, 12:29:08 pm »
 >:(I na reklamie się kończy. Wysłałem szablony moich tablic rejestracyjnych już ponad miesiąc temu celem dorobienia napisów, zamówiłem też kubek. Na tym koniec. Zero kontaktu i zamówienia! Po co sobie głowę zawracamy?
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he