Autor Wątek: Lampka tył BOSCH - przedwojenna  (Przeczytany 1756 razy)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Lampka tył BOSCH - przedwojenna
« dnia: Grudzień 29, 2012, 06:54:26 pm »
Zdjęcia z aukcji allegrowicza kustosz105 - zamieszczone za jego wiedzą i pozwoleniem .
"Szkiełko" szklane z napisem "BOSCH" i tradycyjny znaczek .część BARDZO rzadko na aukcjach i rynku wtórnym chociaż .... jakiś czas temu pojawiła się na ebay i poszła za naprawdę niewielkie pieniądze ( około 150 euro )
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 07:00:19 pm wysłana przez norbert »
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline sidecar

• Jr. Member
  • **
Odp: Lampka tył BOSCH - przedwojenna
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2013, 12:39:52 am »
Jak myślicie ,oryginalna? Zastanawia mnie ze te nity nie są lakierowane i świeżo wygladają (nie wiem czy były w oryginale zamalowane) i ten górny koliduje z napisem "Germany", co sadzicie?
Wojtek.

Offline laska

• sir
  • Full Member
    • części do bmw
Odp: Lampka tył BOSCH - przedwojenna
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2013, 11:06:29 am »
jeśli to podróba to ktoś się postarał ( w sumie za 1300 to się opłacało ;)) .Miałem oryginał w idealnym stanie epokowy i lakier wewnatrz był taki sam , miała niebieską pieczatkę wewnątrz zaraz koło szkiełka i takie samo szkiełko. Nie podoba mi sie napis ( tak samo jak w innej lampce którą wystawiał ten allegrowicz ) .Na zdjęciach wygląda jak pogłębiony czymś ostrym i zamalowany od nowa.Nie pisałem o dodatkowe zdjęcia bo i tak jak na razie nie mam kasy :/. cena jaką osiągnęła ta lampka też nie jest jakimś kosmosem .Szczerze mówiąc spodziewałem się około 2000 zł. Widocznie większośc licytujących też miała "jakieś obawy".
if You need info about forex or business news- You Welcome :)