Autor Wątek: Siedzenie FRAMO Bmw r12 bmw r4 bmw r35 i podobne  (Przeczytany 3885 razy)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Siedzenie FRAMO Bmw r12 bmw r4 bmw r35 i podobne
« dnia: Grudzień 18, 2012, 07:15:32 pm »
Zamienię za oryginalne części do bmw r35 i r4 . Na dniach wystawię na allegro tak że jest czas do zastanowienia się . Szukam - do r35 kierownicy z osprzętem, dyfra ( mam obudowę ), lampki tył , odbłysnika i ramki lampy przód, i jakiejś drobnicy , do r4 prawie wszystkiego :/ . Więcej zdjęć jak naprawię aparat :/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2013, 03:57:07 pm wysłana przez norbert »
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
Odp: Siedzenie FRAMO Bmw r12 i podobne
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2012, 02:24:13 pm »
ufff już po świętach - w końcu można było wziąć się za odczyszczenie siedzonka i w końcu doszedł aparat więc można było pstryknąć parę fotek. Jak widać siedzenie w super stanie - poszycie ( w sumie górna część do wymiany lub klejenia ) jako takie ale reszta rewelka. Korci strasznei żeby zostawić do osiołka :D
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline laska

• sir
  • Full Member
    • części do bmw
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2012, 04:17:22 pm »
Witam. Znajomek z niemcowni szuka takiego . Sprawdź PW .Pozdro
if You need info about forex or business news- You Welcome :)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2012, 07:36:10 pm »
Sprawdzam PW na bierząco :P .Kusząca propozycja jednak wolał bym wymienic na coś do osła. Pozdro- będę w kontakcie
bmw forum

Offline apriori

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2012, 10:13:21 am »
Sprawdzam PW na bierząco :P

...ale tutaj mamy błąd - bo słowo "bierząco" pochodzi od "bierny" to znaczy że kiepsko sprawdzasz PW  ;)...
...a powinno być "bieżąco" od słowa "biegać" czyli że ciągle biegasz i sprawdzasz maila? a może się mylę  :-\
apriori
KULTURA WYMAGA ŻEBY SIĘ PRZEDSTAWIĆ W POWITALNI !!!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2012, 02:06:19 pm wysłana przez norbert »

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2012, 02:22:51 pm »
Sprawdzam PW na bierząco :P

...ale tutaj mamy błąd - bo słowo "bierząco" pochodzi od "bierny" to znaczy że kiepsko sprawdzasz PW  ;)...
...a powinno być "bieżąco" od słowa "biegać" czyli że ciągle biegasz i sprawdzasz maila? a może się mylę  :-\
apriori
piszę posty ze swojego super nowoczesnego i wyposażonego w najnowsze nowinki techniczne biura - mówię do komputera a on sam dobiera wyrazy . Już ponad miesiąc jesteś na forum Jarku ale jakoś nic się nie odzywasz ;P. WIELKI BRAT PA3 ;). To dzięki apriori ( hmmm pisanie nicka z małej litery też jest błędem - nazwa własna - który sam umyślnie popełniam )mam osiołka i przez tego osiołka zdobywam wiedzę i chcę się nią dzielić z innymi . W sumie ciekawe czy zostało Ci coś jeszcze z części do osiołka ( oczywiście oprócz kierownicy - którą mi w jakimś sensie obiecałeś ;)). Zapraszam na kawę do mojego "centrum dowodzenia"- i do reklamowania podzespołów które produkujesz ( jakoś w Niemczech reklamujesz a na naszym rynku nie chcesz ). Jak posuną się poważniej prace w kompletowaniu - zrobimy testa :D.
ps. znam Cie ponad dwa lata a nie wiedziałem że jesteś takim poliglotą - hmmmm ... czyżby Alicja  :o - WIELKI BRAT PATRZY !!!!
bmw forum

Offline apriori

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2012, 06:43:29 pm »
ps. znam Cie ponad dwa lata a nie wiedziałem że jesteś takim poliglotą

...to był tylko dziołk...
PRZENIESIONE DO POWITALNI  :P
OD PRZENOSZENIA JA TU JESTEM - taki kniv :P

apriori z małej litery Wielki Brat
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 06:47:13 pm wysłana przez norbert »

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 16, 2013, 11:11:43 am »
nie aktualne. zamykam
bmw forum