Autor Wątek: Koło tył BMW R2  (Przeczytany 3542 razy)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Koło tył BMW R2
« dnia: Grudzień 10, 2012, 06:26:23 am »
jw
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline efefko_BMW

• Jr. Member
  • **
Odp: Koło tył BMW R2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2014, 12:48:20 pm »
trochę odgrzeje ten "smaczny" kotlecik, ja natrafiłem na oba koła tego typu w wózku na "marchew" :-\, odziwo mój kumpel nawet nie chwalił się tym że je posiada, gdy zauważyłem te piękne koła oddał mi je za przysłowiowe pifko. Felgi były zżarte ale piasty przyzwoite. Wg. moich informacji również  R4 pierwszych 3-ech serii posiadały owe rozwiązania zabieraka koła ( inf. Piotr Kawałek- Oldtimerbazar-BMW r4) na youtube. Hmm ... pokusiłbym się odtworzenie tego typu zabieraka  :) żarcik, prędzej zlecę "wsk świdnik" oni cuda robią, utwardzą, azotują, itp. szkoda mi poświęcać z r35, może jak natrafię na "zmietolony" krzyżak  ;) oczywiście nie dla mnie, koleszka wyrwał ramę r2 z krótki zbiornikiem i nitowaną główką ramy, z miłą chęcią zobaczyłbym taki zabierak kłowy. Pozdrawiam
die kraftrad mechanik

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2014, 11:55:00 pm »
jeśli te piaty są na zbyciu to chętnie je odkupię, obecnie  kompletuję R 2 i przydały by się mam do nich w dobrym stanie obręcze, może dasz się skusić i odsprzedaż?

Offline efefko_BMW

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2014, 07:23:20 pm »
towar deficytowy ;) niestety jak już wspomniałem, mają już punkt docelowy. jakbym miał podwójnie z chęcią odsprzedam, pojedynczych sztuk no nie da rady :) pozdrawiam
die kraftrad mechanik

Offline st. strzelec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2014, 06:16:54 pm »
Witam. Która seria seria tego koła od R2 z takim zabierakiem? wklejam fotkę koła tył R2  seria5

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2014, 07:24:23 pm »
moim skromnym zdaniem w R 2 nie było takich kół, to koło od osła.

Offline st. strzelec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2014, 04:45:34 pm »
Witam. Dyfry od R2 z różnych serii chyba się jednak różniły zabierakami, a poza tym wg katalogu R2 seria5 ma takie same koła jak R3 seria 1 i R4 seria 5 czy się mylę.
Pozdrawiam

Offline bmw61mariusz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2015, 07:56:50 pm »
nowe tryby dyfra do R2 R4 jeszcze bez kolkow