Autor Wątek: wojskowy i cywilny R 35  (Przeczytany 4711 razy)

Offline kolekcjoner BMW

• Hero Member
wojskowy i cywilny R 35
« dnia: Grudzień 07, 2012, 09:58:55 pm »
egzemplarz wojskowy jest dopiero od wiosny 2012 na chodzie, natomiast w wersji cywilnej mam go już 20 lat i to od niego się wszystko zaczęło.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2013, 02:40:31 pm wysłana przez norbert »

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
Odp: wojskowy i cywilny R 35
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:48:03 pm »
Nooo w Końcu :)
Żeby nie było : nie czepiam się oryginalności podzespołów ani zgodności części z rocznikiem .
Wojskowy :dziwnie wygląda ten błotnik ( w porównaniu z cywilem ) i chromowane elementy głowicy i prądnica
Cywilny :
Kurcze mnie gryzie tylko ten lejek od skrzyni biegów .W porównaniu z silnikiem wygląda nieciekawie ( chyba brakło szkiełkowania ).
Ogólnie motorki piekne i w moim stylu. Coraz bardziej zastanawiam się nad
 chromowaniem prądnicy :/
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline kolekcjoner BMW

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2012, 10:00:23 am »
Co do błotnika to wyszło dopiero po pomalowaniu i już nie chciałem tego zmieniać prądnica faktycznie jest w chromie gdyż w tym czasie innej nie miałem, już jest i będzie zmieniona, rurki od popychaczy są w ocynku.
Co do lejka w cywilnym to tylko tak wygląda na fotce jakiś cień, dokładnie nie wiem dlaczego tak wyszło na tym zdjęciu, po za tym ten motorek od 18 stu lat jeździ i nic przy nim nie robię.

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2012, 10:53:03 am »
Chciałeś prądnicę w chromie? Proszę bardzo. Już taką kupiłem bo pewnie sam bym się z nią nie bawił. Przy okazji - znacie fachmana, który zajmuje się regeneracją prądnic? Niestety nie wiem co jest warta. Jedno uzwojenie stojana jest odkręcone. Mam jeszcze ze dwie inne prądnice z których może uda się stworzyć jedną sprawną.
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2012, 09:59:40 pm »
Firma Cyklo z Warszawy  http://cyklo-motorelektryk.pl/ regeneruje i usprawnia osprzęt elektryczny. Mam zamontowany ich produkcji regler i sprawuje się całkiem poprawnie.

Offline sidecar

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2012, 11:29:05 pm »
Ja regenerowałem swoją pradnice tam:

Zakład Elektrotechniczny, Jarosław Stybaniewicz, tel. 604 473 192, tomaszstybaniew@tuchola.pl
    Bladowo 35, 89-500 Tuchola
Zajmują sie głównie prądnicami ( w sieci jest sporo testow pradnic po ich naprawie- z dobrym efektem)  do Junaka ale moja zrobili.
Wojtek.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline luki213

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2013, 08:49:15 pm »
Też polecam Tuchole do regeneracji prądnic, jest jedna wada... Czas oczekiwania na naprawę to minimum ponad miesiąc, ale robota liga, gwarancja 12miesięcy. Oddałem swoją od Junaka, była brudna bo stara itd. z zewnątrz po naprawie wygląda jak nowa, jeśli tak samo jest wewnątrz to nie mam pytań. Koszt to 280zł firma Cyklo ile dobrze pamiętam bierze 330zł a czas oczekiwania na regenerację to 2-3tygodnie, co do jakości usług nie wypowiadam się bo nie korzystałem póki co.
Kolekcjoner masz piękne te motorki, super rewelka, oglądałęm filmik bo masz na youtube jak się nie mylę z tym wojskowym jak silnik pracuje. Pozdrawiam i życzę kolejnych udanych egzemplarzy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2013, 08:51:54 pm wysłana przez luki213 »