Autor Wątek: Mam propozycję  (Przeczytany 3781 razy)

Offline wawafreda

• Hero Member
Mam propozycję
« dnia: Grudzień 07, 2012, 09:50:15 pm »
Szanowni koledzy. Mam propozycję - jestem posiadaczem dużej działki w Pułtusku ze stawem, miejscem do grillowania, miejscem ogniskowym. Jest też możliwość bezpiecznego parkowania motocykli i rozstawienia namiotów, zaplecze warsztatowe jak by coś. Piękna okolica 60 km od Warszawy w kierunku na Mazury. Moja żona jest szefem kuchni w jednej ze staromiejskich restauracji w Warszawie więc można przygotować catering. Co Wy na to? Skoro mamy już pierwszą polską stronę poświęconą BMW R 35, to może zrobimy pierwszy zlot osiołków w naszym kochanym kraju? Mam też całkiem dobre kontakty z władzami miasta więc możemy liczyć na przychylność. Do tego moim przyjacielem jest Lech Potyński - naczelny Świata Motocykli. Sam też jestem dziennikarzem w lokalnej prasie. Reklama medialna zapewniona. Reszta należy do Was. Pozdrawiam.
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
Odp: Mam propozycję
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:01:01 pm »
super ja jestem za tylko trzeba zgrać termin.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:04:07 pm »
Bardzo dobry pomysł . Nie wiem czy zdążę z osiołkiem do przyszłego roku ( chociaz bardzo chcę ) ale jak by co to się pojawię japonią bądź autobusem ( chyba mnie nie wygonicie ) . Fred  ... aż się boję Twojej gościnności ;). Ogromnym plusem lokalizacji jest jego minus - centrum polski wszyscy mają po równo a na południu jak narazie  najwięcej osiołków .
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:06:54 pm »
no nie wiem czy na południu jest najwięcej?

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:21:55 pm »
Ja pewnie do przyszłego roku też nie poskładam osła, ale to nie jest problem. Moja yamahama jest w pełnej gotowości. Najwyżej nakleję jej znaczki BMW :) i z głowy!

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:32:16 pm »
Ja , Przemek i Kris mieszkamy bardzo blisko ( mam do Przemka jakieś 3 a do Krisa z 15 km.) Po drodze mamy Komara i makao i lecimy na Warszawe. 5 jak się patrzy - a reszta skąd jest ?
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2012, 10:32:26 am »
Ja mieszkam w Stężycy 60 km poniżej Gdańska patrząc na mapę, ale jak zgramy termin to na pewno się zjawię.
tylko sorry, ale jak to ma być zlot R 35 to niech tak będzie, kto nie może zdążyć to zapraszam do mojego warsztatu, jestem w stanie przerobić je do końca kwietnia.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2012, 11:23:06 am »
ja też jestem w stanie zdążyć do końca kwietnia ale ... potrzeba na to woreczek miedziaków . Z tym że gdybym to robił na własną rękę to:
1. był bym pewien co jest włożone i jak motocykl jest remontowany
2. potrzebny był by mniejszy woreczek miedziaków
3. niestety trzeba samemu za wszystkim jeździć , dzwonić , szukać .
pozdrowienia
bmw forum

Offline komar

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 08, 2012, 01:12:44 pm »
Jak ostatnio podliczałem czego brakuje mi do ukończenia trupa to ręce opadają. Zacny pomysł zlotu na Osłach.

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 08, 2012, 02:17:05 pm »
Panowie, jak wiecie nie jestem ortodoksą w tej materii. Zawsze uważam, że ważniejsi są mimo wszystko ludzie niż sprzęty. Największą naszą wartością w tym momencie jest fakt, iż wreszcie głównie za sprawą działań Norberta powstało pierwsze w tym kraju forum zrzeszające miłośników zabytkowych motocykli BMW! Większość z nas zna się tylko za pośrednictwem internetu i miło by było poznać się osobiście. Zatem może najlepszą formą byłoby zorganizowanie I zlotu posiadaczy oraz miłośników zabytkowych motocykli BMW. Nie jest dobrym pomysłem robienie sprzętów na siłę by tylko zaistnieć na zlocie. Ja sam też nie liczę, że do przyszłego sezonu moje R 35 będzie jeździć. Głównym problemem są kwestie finansowe oraz poważne braki. Jak wiecie nie jest to tania zabawa. Zawsze możemy zrzucić się na transport i Kolekcjoner przywiezie wszystkie swoje bmki. Zapewne każdy z nas zostanie obsprawiony na czas zlotu :) ;D ;) Ja ze swej strony zapewniam miejsce, organizację, kontakt z władzami, catering i oprawę medialną. Inne sprawy, głównie finansowe trzeba jakoś rozwiązać. Niestety ja tego się nie podejmę z przyczyn oczywistych. Chyba, że trafię milion w totka. :( Pomysł jest, a teraz okaże się się czy jesteśmy tylko dyskutantami i krytykantami czy prawdziwymi fanatykami. Reszta należy do Was!

Offline pw1000

• Sr. Member
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 08, 2012, 08:00:22 pm »
Ja się piszę na zlot. w terminie lipiec-sierpiń  mam wakacje, osiołka powinienem (na 100%) skończyć, a kolegów jadących z północy, i nie tylko, zapraszam na odpoczynek do siebie na Kujawy - okolice KRUSZWICY. pojedziemy razem. Jest nocleg, miejsce na ognicho, jest też garaż z małymi zapasami osiołkowymi w razie czego-odpukać.
Czekam na termin  ;) ;)

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 09, 2012, 12:12:00 pm »
Witam
Jeśli mam się składać na transport osiołków Jarka to wolę załatwić transport i pozbierać po drodze motocykle Krisa , Komara , Przemka i mojego ( może Makao też coś tam poskłada ). Jeśeli ma to być zlot motocykli - to zlot a nie wystawa że jeden czy dwóch przywiezie motocykle a reszta będzie tylko chodzić w kółko i cmokac.  Temat bardzo dobry i mam nadzieję że coś z niego będzie . Co do spraw finansowych - u nas na południu jak się kogoś zaprasza to nie bierze się od niego pieniędzy !!
.
.
.
.
.
.
heheheh pojechałem :P. Zartuje oczywiście - sprawami finansowymi będziemy zajmować się później. Według mnie na razie nie ma większego sensu bo wiadomo jak jest . pw1000 - co masz w tym garażu że tak spytam bo ja braki ogromne ;)
bmw forum

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2012, 02:27:36 pm »
Norbert - nie działaj destrukcyjnie bo Cię odeślemy na Madagaskar >:( Chyba pojadę do Ciebie na południe. Może przezimujesz mnie za darmo? ::) Ja złożyłem swoją deklarację i tego się trzymam. Teraz zobaczymy jakie konkrety zaproponują nasi forumowicze. Byle nie był to słomiany ogień, który jest typowy dla naszej społeczności. Mam niestety złe doświadczenia w tej materii. Miejmy nadzieję, że w tym wypadku będzie inaczej? Już parę razy coś organizowałem!

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 09, 2012, 05:36:23 pm »
Ależ Fred - ja nie działam destrukcyjnie . Wręcz przeciwnie . Bardzo się cieszę że wyszedłeś z taką inicjatywą. Zrobię co się da żeby się pojawić ale zapewnić że bedę nie mogę bo u mnie wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie . Jak by jeszcze ten zlot wkomponowac w jakieś święto narodowe dopiero była by draka :).
bmw forum

Offline pw1000

• Sr. Member
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 09, 2012, 08:12:08 pm »
Norbert, dla potrzebujących w trasie motocyklistów jest wszystko, jak nie ma na  półce z "+" w zapasie, to odkręce z kompletu. aby potrzebujący nie wracał do domu stopem. ;)