Autor Wątek: Gdzie są motocykle BMW R35 z Forum BMW R35?  (Przeczytany 452 razy)

Offline Andy BMW R35

• Sr. Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
Gdzie są motocykle BMW R35 z Forum BMW R35?
« dnia: Czerwiec 17, 2018, 05:43:27 pm »
Koledzy,

jak tak czytam ilu nowych i dawnych użytkowników (tudzież posiadaczy) poczciwych Osiołków pojawiła się na naszym Forum, nie mogę się powstrzymać od wrażenia, że chyba ogromna część z wpisów to zwykła ściema i fantazjowanie. W ub. roku zadałem sobie trud i spisałem ilu Kolegów pochwaliło się na Forum, posiadaniem motocykli tej marki i doszedłem do liczby 30 motocykli.
Teraz zapewne przybyło kilku nowych, więc można to oszacować na ok 35 maszyn.
Pierwszy zlot motocykli BMW R35, gdy był jeszcze na etapie planowania, z pewnością mógł być postrzegany (i pewnie był) jako przedsięwzięcie bardzo ryzykowne. Okazało się jednak, że było nas całkiem sporo (9xBMW R35, 1XBMW R12, 1x rama od BMW R35). Uczestnicy ocenili zlot jako udany i już od samego jego zakończenia wiadomo było, że będzie kolejny za rok.
Mogę zrozumieć obawy i lęki przed pierwszym zlotem, ale nie pojmuję przyczyn, dla których w drugim zlocie mamy niemal ten sam skład i niemal nikogo nowego z forumowej, liczącej z górą 30 osób grupy deklarujących posiadanie BMW R35 i zupełnie zero z grupy sympatyków lub osób planujących zakup lub złożenie takowego.
Nie jestem miłośnikiem zlotów liczących setki motocykli, ale uważam, że powinno nas być minimum 15-16 maszyn na każdym zlocie.
Dlatego zadaję pytanie do wszystkich Kolegów: niech mnie ktoś oświeci, czemu tak jest, że z trudem zgłasza się dziesięciu?

Pozdrawiam

Andy