Autor Wątek: Zlot w Pułtusku 2012  (Przeczytany 4173 razy)

Offline wawafreda

• Hero Member
Zlot w Pułtusku 2012
« dnia: Grudzień 01, 2012, 12:41:26 am »
Zapewne jeden z nas rozpozna tu swój motocykl :) Pozdrawiam z Pułtuska
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline wawafreda

• Hero Member
Odp: Zlot w Pułtusku 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2012, 01:23:46 am »
Następne zdjęcia. Na koniec ujawniam swoją facjatę w towarzystwie mojego przyjaciela Potasa.

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2012, 01:29:20 am »
Rozwalił mnie ten Harley z przednią lampą od Citroena 2 CV. Sam bym tego nie wymyślił! A Wy się czepiacie o nie oryginalne śrubki.

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
  • nigdy więcej automatycznych ustawień kamery !! :(
    • encyklopedia
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2012, 03:33:57 am »
Ogromne dzięki za fotki ,ale .......przez Ciebie znowu odżyła moja miłość do zundappów dwucylindrowych .... ehhh może kiedyś :) .Piękny zlot, piękne motory a Ty jesteś w tym tureckim czy hamerykańskim nakryciu głowy ? :p Pozdrawiam !
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2012, 08:26:22 am »
Ja to ten wyższy i przystojniejszy ;D W tureckim kepi to Lech Potyński - naczelny Świata Motocykli. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na Podolsk - skrzyżowanie BMW z Harleyem. Pierwszy raz widziałem tego wynalazka w pełnej sprawności.

Offline komar

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2012, 01:26:22 pm »
Podolsk swoją premierę miał na ostatnim Rotorze 2012. Ciekawa maszyna. Rozmawiałem trochę z właścicielem. Mówił, że od dłuższego czasu Rosjanie go naciskają o sprzedaż tego egzemplarza.

Offline harry_doc

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2012, 10:01:28 pm »
Masz może więcej zdjęć tego Podolsk ?
Pięknie zachowany .
Parę razy  widziałem zdjęcia ale    jak masz zrobione  w większej ilości byłbym wdzięczny .
Pierwszy raz  go widziałem  prze laty w jakimś zachodni piśmie  .
Był  tam  artykuł i znanych   kopiach czy podróbkach  .
Nie o  fantazjach fantastów ale  podróbkach  fabrycznych .
harry_doc

Offline harry_doc

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2012, 10:11:04 pm »
Ogromne dzięki za fotki ,ale .......przez Ciebie znowu odżyła moja miłość do zundappów dwucylindrowych .... ehhh może kiedyś :) .Piękny zlot, piękne motory a Ty jesteś w tym tureckim czy hamerykańskim nakryciu głowy ? :p Pozdrawiam !

Pozostań przy  jednym motocyklu   , może jeszcze  jakiś  byś  miał zajęcie na resztę życia .
Inaczej skończysz jak  ja  z 50   nie  dokończonymi projektami !
Bo  zawsze  było coś  nowego i ciekawego .
harry_doc

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2012, 01:25:23 am »
:) osiołek to mój drugi jednoślad :) mam jeszcze Kawasaki , ale mniejsza o to . Nie ukrywam że mam sentyment do osiołka i bardzo mi się podoba ale jednak motocyklem moich marzeń jest zundapp dwucylindrowy. Jesli trafiła by mi się okazja zakupu takiego pojazdu , zapewne musiał bym sprzedać osiołka ( nie pisze o możliwości znalezienia takiego motocykla na złomie albo wycyganienia od chłopa za kilka stówek) więc tak czy owak, motocykl bedzie jeden :)( w sumie 2 ale kawasaki nie jest na sprzedaż i nie będzie ). Z syndromem zbieracza poradziłem sobie miesiąc temu . Był fajny dyfer do osiołka na allegro a ja nie miałem kasy licytować. Zaglądnąłem do swojego skromnego magazynku i "eureka"... lampa z licznikiem do dekawki , prądnica boscha do r2, lampka hella do zundappa, stary drillastic do r12 ,klaksob bosch fd6a, lampka do remontów boscha itd itp i sie uzbierało prawie 2 tys ( oczywiscie niektórych śmieszą te sumy ale to ponad 150 % minimalnej krajowej ! ), I stać mnie było na kupienie oryginalnej lampy bosch i kilku replik , i jutro też kilka od Jarka zamawiam.
na początku grożę paluszkiem a potem but. Niech Cie nie zmyli ta słodka buźka - potrafię być wredny.
bmw forum

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2012, 06:49:02 am »
Sądzę, że piszesz o dyfrze, który ja kupiłem. Ufffffff, jak to dobrze, że nie miałeś kasy! :o

Offline norbert

• Administrator
  • Hero Member
    • encyklopedia
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2012, 09:13:30 am »
hehehe Gratuluję Fred :) Kilka razy mnie podkupiłeś ale ja podchodzę do tego chłodno: mogę zapłacić za coś okresloną sumę i czy mam pieniądze czy nie mam to i tak ta suma jest taka sama. Jestem jeszcze na takim etapie kompletowania podzespołów że "nie mam sraczki" :P . Gdyby do kompletu brakowało mi tylko dyfra to owszem podbijał bym do 1500 ale za ten co Ty kupiłeś byłem w stanie dac max 800 zł :). Szczerze mówiąc moje podejście sprawdza się w 110 % :). Wystukał bym się na dyfer i teraz bida by piszczała a tak jest jeszcze rezerwa na inne zakupy:). Z zamówieniem u Jarka będę zmuszony jeszcze poczekać bo własnie drugą lampę boscha kupiłem YEAH !!a niedziela się dopiero zaczęła :).Pozdrawiam
bmw forum

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2012, 10:34:00 am »
Nie miałem dyfra, a  bardzo trudno go namierzyć, zatem uważam, że to dobry zakup tym bardziej, że jest w bardzo dobrym stanie. Moim zdaniem bez sensu było kupowanie zgnilaka w którym od razu trzeba by było wymienić talerz i atak. Tu jest komplet gdzie trzeba wymienić jedynie łożyska i wydystansować. Jestem zadowolony zwłaszcza, że Cię podkupiłem :) :D ;D :P

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2012, 10:35:15 am »
Co do Podolska niestety mam tylko to zdjęcie.