Autor Wątek: Części BMW R35  (Przeczytany 183 razy)

Offline ciachosky

• Newbie
  • *
Części BMW R35
« dnia: Lipiec 17, 2017, 04:58:31 pm »
Witam serdecznie forumowiczów .
W końcu dostałem zielone światło i po około  35 latach spędzonych w stodole BMW R35 ujrzało światło dzienne. W związku z tym kieruję do was wielką prośbę czy może zna ktoś kogoś albo ma ktoś na sprzedanie  cylinder, głowicę, tłok, szklanki, popychacze, gaźnik, kranik, prądnicę, obudowę koła pasowego prądnicy, zbiornik najlepiej wszystko kompletne. Jak już uruchomię silnik będę poszukiwał pozostałych brakujących części.
Jeśli możecie proszę pomóżcie. Bardzo mi zależy żeby doprowadzić go do fabrycznego stanu dlatego piszę do was z nadzieją, że znajdę jak najwięcej oryginalnych części, a nie jakiś tandetnych zamienników.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2017, 05:06:38 pm wysłana przez ciachosky »

Offline awtowelo

• Newbie
  • *
Odp: Części BMW R35
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2017, 08:45:54 pm »
I jak tam, udało się coś kupić z brakujących części?
Forumowicze, raczej trzymają części na zapas do swoich motocykli  ;).
Najprościej jest poszukać na Allegro. Z brakujących części na Allegro był ostatnio zbiornik i głowica.
Moim zdaniem trochę źle wybrałeś kategorię. Lepiej zacząć wątek w "MOTOCYKLE W TRAKCIE REMONTU". Jest też kategoria "KUPIĘ".
Pozdrawiam i trzymam kciuki  :)
awtowelo

Offline ciachosky

• Newbie
  • *
Odp: Części BMW R35
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2017, 04:09:21 pm »
Wątek wyświetlany był już wiele razy jednak nie ma chętnych do pomocy. Owszem na allegro jest trochę części natomiast niektóre są za zbyt wygórowane ceny. Na razie drogą pantoflową próbuję uzyskać jakieś części. Kupiłem już cylinder, tłok, głowicę, popychacze. Niestety okazało się, że nie są idealne i ktoś już przede mną "sadzał" tam nie umiejętnie swoje paluszki i na razie poszukuję fachowców, którzy pomogą mi naprawić te uszkodzenia.
Pozdrawiam Adam