Autor Wątek: Silnik przedwojennego osiolka  (Przeczytany 232 razy)

Offline Marco10

• Newbie
  • *
Silnik przedwojennego osiolka
« dnia: Maj 17, 2017, 06:12:39 pm »
Zakupilem taki to oto silnik.Zostal rozebrany do oceny stanu technicznego i planuje wyremontować ,co dalej zobaczymy ha Rok wg numerów to 1937 Prawdopodobnie pierwszeegzrmplarze i baza to silnik od r 4 Proszę fachowców o rzucenie okiem .Miło będzie jak ktoś coś napisze i mnie trochę uświadomi .Wkleję fotki elementów gdzie są sygnatury numery .Jeszcze głowice zapomniałem zrobić ale przy okazji wkleje,

Offline steve

• Full Member
Odp: Silnik przedwojennego osiolka
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2017, 07:03:57 pm »
Witaj Kolego,
Bardzo ładny silnik Ci się trafił. Wszystko jest prawidłowe dla tego rocznika oraz co ważne - z jednego kompletu.
Myślę, że niepotrzebnie zakładałeś nowy wątek skoro już miałeś założony swój temat:
http://bmw-r35.com/index.php/topic,1135.msg7017.html#new

Cóż, mam pamięć fotograficzną...

Offline komar

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2017, 01:07:22 pm »
Witaj. Napisz mejla do BMW ARCHIVE z prośbą o identyfikację silnika. Podadzą Ci w ciągu 2 tygodni dzień produkcji i komu został motocykl przekazany lub sprzedany. Oprócz tego możesz uzyskać u nich certyfikat potwierdzający historię tego egzemplarza na podstawie numerów silnika.

Offline Marco10

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2017, 02:10:30 pm »
Dzięki za informację .Steve - nie sądzisz ze cylinder jest jakby nie taki jak na fotce która zalaczyles .Informacje się przydadzą .

Offline steve

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2017, 10:39:53 pm »
Owszem, cylinder jest inny. Jednakże na zdjęciach w tle widoczny jest inny cylinder. Poza tym mój poprzedni post odnosił się jedynie do faktu, że osoba, która była autorem wcześniej przytoczonego przeze mnie wątku zachowała się dość nietaktownie w stosunku do użytkowników tego forum, wyciągając zbyt pochopne wnioski i niesprawiedliwie oceniając forumowiczów. Czegoś takiego po prostu nie lubię. Twój silnik, jak i sposób pisania dla mnie są ewidentną wskazówką, że to powrót niejakiego Krzysztofa na forum. Jeżeli tak nie jest to zwracam honor i przepraszam za pomówienie. W końcu mogłeś odkupić ten silnik od kolegi Krzysztofa.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2017, 12:24:07 am wysłana przez steve »