Autor Wątek: Forum dla wybrancow  (Przeczytany 405 razy)

Krzysztof

• Gość
Forum dla wybrancow
« dnia: Marzec 16, 2017, 11:07:35 pm »
Mam wrażenie ze to forum to tylko dla wybrancow istnieje,między sobą wymieniają informacje a dla plebsu ochlapy... Chyba najsłabsze forum motocyklistów.życzę powodzenia

Offline pw1000

• Sr. Member
Odp: Forum dla wybrancow
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2017, 07:55:47 am »
Najlepiej krytykować, a czy Ty zrobileś-pomogłeś komuś z forum ????

Offline marko

• Full Member
  • BMW BYŁO JEST I BĘDZIE
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2017, 10:23:30 am »
Jest możliwość pełnej INTEGRACJI kolegów z forum   na ZLOCIE organizowanym w Lipcu
Proponuje pełną mobilizacje i wzięcie udziału w tej imprezie   :D

Offline steve

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2017, 12:08:23 pm »
Słuszna uwaga Pawle, jakoś nie zauważyłem żeby kolega Krzysztof przejawiał jakąkolwiek chęć pomocy forumowiczom. Pamiętam jedynie, że dwukrotnie prosiłem go o pokazanie numerów ramy w jego motocyklu (rama typu R4 w osiołku), jak widać bez skutku. Co do samego autora to - pomagaliśmy Ci w identyfikacji części, wymieniliśmy niezgodności z rocznikiem, etc. Jak widać dla Ciebie to za mało. W ostatnim zdaniu życzysz Nam powodzenia, my natomiast Tobie życzymy pokory i więcej zrozumienia. Nie jesteś pępkiem świata ::).
Bez odbioru.

Offline Andy BMW R35

• Full Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2017, 12:36:50 pm »
Krzysztofie,

z pewnością większość z nas poczuła się skrzywdzona twoją opinią. Ja tak to widzę, bo jak większość tutaj, staram się pomagać i sam wielokrotnie korzystałem i korzystam z pomocy.
Nigdy na tym form nie dano mi poczuć, że jestem gorszy jako początkujący i mający mniejszą wiedzę.
Niezależnie od twojej opinii, nadal będziemy sobie pomagali, chociaż zapewne zdarzą się "wypadki przy pracy", bo nikt tutaj nie jest doskonały. Nawet Ty.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2017, 12:43:00 pm wysłana przez Andy BMW R35 »

Offline wawafreda

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2017, 01:22:40 pm »
Jestem na tym forum od samego początku, od pierwszego dnia jego istnienia. Pamiętam jak pomysł jego utworzenia pojawił się na forum DKW i od zera wszystko było tworzone. Kilka osób włożyło ogromną pracę by zaczęło funkcjonować. Specjalnie nie wymieniam nikogo z imienia czy nicku by nie faworyzować, bądź pominąć. Ja sam prowadzę forum o innym charakterze na fb i często spotykam się z takimi przypadkami, że wpada jakiś "spadochroniarz" i zaczyna się od krytyki, pouczania, strofowania. Czysto roszczeniowa postawa. W takim przypadku moja odpowiedź jest krótka - nie podoba się - droga wolna i nie ma, że boli, nikt tu nikogo na siłę i za karę nie trzyma. Masz swoją wizję, stwórz własne forum - nie widzę przeszkód. Tak jak napisał steve - Krzysztofie - nie jesteś pępkiem świata i nikt tu po tobie żałoby nosić nie będzie. Również życzę powodzenia i również bez odbioru, bo jak sądzę, to forum po prostu nie jest dla ciebie. 
Fred - przyjaciel zwierząt, z ludźmi bywa różnie he he

Offline awtowelo

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2017, 08:55:40 pm »
Szkoda, że kolega Krzysztof się obraził  :(
Z uwagą śledziłem jego wiadomości i zdjęcia szczegółów BMW R35 z 1937r które zamieszczał. Ma motocykl  na tyle kompletny, że to on mógłby udzielać wskazówek innym i sądzę, że tu jest źródło problemów, bo cóż na temat oryginalności elementów z 1937 roku mogę powiedzieć ja - właściciel egzemplarzy powojennych i to mniej kompletnych niż jego motocykl. Myślę, że kolega oczekiwał rozwiania wszelkich wątpliwości przez kogoś kto ma oryginalny egzemplarz z początku produkcji, pytanie tylko czy ktoś z forumowiczów takowy posiada?

Offline Andy BMW R35

• Full Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2017, 07:10:20 pm »
Krzysztofie,
najlepiej wpadnij na zlot. Przy dobrym piwie da się wiele załatwić i zmienić nastawienie.
To forum ma nas łączyć, a nie dzielić. Jesteś, jak każdy, mile widziany na zlocie, SERDECZNIE CIEBIE ZAPRASZAM.
Pozostało już tylko 128 dni. ;D