Autor Wątek: Witam- Misio  (Przeczytany 394 razy)

Offline Misio

• Newbie
  • *
Witam- Misio
« dnia: Luty 04, 2017, 05:10:52 pm »
Witam wszystkich miłośników BMW R35, jestem na forum od kilku dni , co prawda na chwilę obecną nie posiadam osiołka, ale jestem w trakcie poszukiwań przedwojennego modelu i chyba znalazłem . Za ok. 2 tygodnie jestem umówiony na oglądanie  oferowanego do sprzedaży osiołka  rocznik 1938. Z uwagi na to, że do chwili obecnej  "siedziałem" w sportowych i eksportowych wsk oraz junakach, ale nadszedł czas na BMW i mój wybór padł na R 35, mam nikłe pojęcie o tym jakie cechy charakterystyczne powinna mieć R35 z 1938r, trochę już poczytałem na forum, ale przed wyjazdem wolałbym z kimś kto dobrze zna temat porozmawiać o tym na co zwrócić uwagę by się nie okazało, że motocykl ma sporo części powojennych których nie będę w stanie zidentyfikować. Zdjęć nie posiadam bo moto nie jest wystawiony na żadnym portalu ogłoszeniowym, a nie wiem czy jak pojadę go oglądać to właściciel zgodzi się na robienie fotek, bo ludzie różnie do tego podchodzą. Z uwagi na to mam wielką prośbę do forumowiczów siedzących w temacie by byli skłonni poświęcić mi chwilę czasu na rozmowę tel. mój meil kasia.milka@poczta.fm, proszę o podanie nr tel to oddzwonię. Pozdrawiam i czekam na odzew. 

Offline awtowelo

• Jr. Member
  • **
Odp: Witam- Misio
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2017, 08:58:49 pm »
Witaj na forum  :),
ja niestety mam osiołka powojennego, więc w temacie "1938" nie jestem zbyt mocny.

Offline kolekcjoner BMW

• Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2017, 10:00:25 pm »
Cześć Misio!

Offline pw1000

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2017, 09:50:58 am »
 :) Cześć  :) ;)

Offline ludwik77

• Full Member