Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 1919 razy)

Offline szymko79

• Newbie
  • *
Odp: Witam
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 22, 2017, 05:20:01 pm »
No widzę, że idziesz w kierunku "bogatej wersji". Chromujesz wszystko co z żelazła. Ja wiele rzeczy cynkowałem. Wydaje mi się że ocynk przy dokręcaniu śrubek lepiej trzyma i nie odpryśnie, gwintów nie trzeba poprawiać bo przy chromowaniu często się "zaklejeją" a w dodatku tańszy. Choć samo przygotowanie do ocynku by efekt końcowy był ładny, zabiera mi wiele czasu.
Czy części ameliniowe też chromowałeś czy ładnie wypolerowałeś? Bo nie widzę różnicy pomiędzy częściami co są z amelinium a tymi co są w chromie. Wszystko daje ładny efekt. 
Składaj i wrzucaj kolejne fotki i ciesz nasze oczy.

Offline Sebastian35

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 22, 2017, 09:06:36 pm »
Witaj chromowalem wszystko co sie da ,masz racje z tymi gwintami problem czasem jest z tym ,najwieksze problemy ze szprychami byly bo zrobilem reklamacje jeszcze z kilku zeczy ale chlopaki poprawia to ale to znowu przedluzy wszystko o 2 tygodnie
nie chcialem kupowac nowego znaczka chcialem zachowac orginal tak samo przednia blache kupe roboty jest z tym jeszcze kosmetyka i karlack na to i bedzie mysle bedzie gralo wstawie fotki jak to wyglada przed kosmetyka i lackiem

Offline Sebastian35

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 22, 2017, 09:17:08 pm »
wszystko reczna robota jeszcze trzeba dopiescic

Offline szymko79

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 22, 2017, 09:45:44 pm »
Znaczki w mojej opinii wyszły całkiem przyzwoicie. Też mnie czeka taka robota. Poradź jakimi farbami malowałeś je i czy stosowałeś podkład? Z tego co wiem to nie wszystkie lakiery chcą trzymać się aluminium. Chciałbym też zrobić fachowo a szkoda by po paru miesiącach coś zaczęło odchodzić.

Offline Jerzy

• Sr. Member
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 23, 2017, 05:26:41 am »
Robota I klasa, chociaż wróżę, że z chromowanymi szprychami będziesz miał problem z ich naciąganiem. Nyple mogą nie wytrzymać tego zabiegu. Znaczki mozna odda do zakładów wykonujących blaszane reklamy, ale takich które je malują nie naklejają. Inna opcja to grawerzy robiący medale, przynajmniej kiedyś tak się robiło. Teraz jest wiele farb i pewnie da się to zrobić samemu.

Offline Sebastian35

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 23, 2017, 01:21:49 pm »
Panowie nie na temat szukam osiolka przed  wojennego prosze o jakies info jak ktos wie gdzie stoi dzieki i Pozdrawiam

Offline Sebastian35

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 23, 2017, 07:32:00 pm »
cos mi tam w tych znaczkach nie gralo wiec wszystko ´robimy na nowo i robimy na igle
Pozdrawiam wszystkich

Offline Andy BMW R35

• Full Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 26, 2017, 03:35:15 pm »
Sebastian35,

wybacz, że się odezwę, ale wydaje mi się, że powinieneś kontynuować swój wątek w dziale "motocykle w trakcie remontu".
Ciągle tu zaglądam aby witać nowych użytkowników forum, a tu ciągle w powitaniach remont.

Offline Andy BMW R35

• Full Member
  • Osioł jaki jest każdy widzi...
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 26, 2017, 04:25:08 pm »
Na wszelki wypadek dodam, że bardzo mi się podoba sposób w jaki odnawiasz motocykl, chociaż jak może wiesz, jestem zwolennikiem zachowywania oryginalnej patyny.

Offline Sebastian35

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 29, 2017, 10:51:44 am »
Witam dawno nic sie nie dzialo to wstawie jakas fotke motor juz jest pomalowany za ok tydzien zaczynam skladac
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2017, 10:59:02 am wysłana przez Sebastian35 »

Offline szymko79

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 30, 2017, 10:28:30 am »
Sebastian, coś ten sygnał dźwiękowy na AWO wskazuje. Reszta wygląda miodzio.

Surjit

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 15, 2017, 10:55:55 am »
Pięknie się prezentują elementy.

Offline Sebastian35

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 21, 2017, 02:50:37 pm »
Witam
kilka zeczy poszlo jeszcze do chromowania bo dali ciala czekamy na siedzenia i mysle ze za tydzien wkoncu skoczymy
https://www.youtube.com/watch?v=udmtBVC5J9I