Autor Wątek: POMOCY PĘKŁ MI KLOSZ  (Przeczytany 704 razy)

Offline artur

• Newbie
  • *
POMOCY PĘKŁ MI KLOSZ
« dnia: Czerwiec 15, 2016, 08:11:02 pm »
WITAM, PĘKŁ MI DZIŚ KLOSZ PRZY ZAKŁADANIU, CHCĘ WYMIENIĆ NA NOWY. CZY TEN STARY JEST ORYGINAŁ ? I JAKI POWINIEN W OGÓLE BYĆ. ROCZNIK OSŁA 1950. ALE RAMKA JEST INNA BO BARDZO CIASNO SIĘ ZAKŁADA, A RACZEJ NIE DOLEGA DO KOŃCA JAK SIĘ SKRĘCI DO KUPY KLOSZ DO LAMPY PRZEDNIEJ. NA LAMPIE JEST TYLKO JEDNA KONTROLKA (JEDEN OTWÓR) OD ŁADOWANIA. PROSZĘ O POMOC. A NIŻEJ ZDJĘCIE STAREGO KLOSZA.

Proszę o zmianę znaków w wypowiedzi z dużych liter na małe.
Dużych znaków używa się wyłacznie w momencie krzyku. W innym przypadku temat zostanie skasowany
Komar
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2016, 11:05:58 am wysłana przez komar »

Offline steve

• Full Member
Odp: POMOCY PĘKŁ MI KLOSZ
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2016, 12:25:14 am »
Witaj,
W późnopowojennych osiołkach (1951), które widziałem zakładane były szkła IKA, o wzorze identycznym jak w Awo T. Widziałem też szkła, które wyglądały jak IKA ale nie miały nadlanego loga producenta. Myślę, że nie będzie błędem jak założysz takie szkło jak w poniższym linku. Pytanie tylko czy się zgra z Twoją ramką. Na zdjęciu wygląda, że powinno tak być ale czy na pewno?
http://allegro.pl/szklo-lampy-reflektora-przod-simson-awo-t-ifa-emw-i5414287292.html

PS Nie zakładaj przypadkiem do tej ramki szkła od Boscha EAS 170. Widziałem takie połączenie i nie wygląda to zbyt dobrze, ponieważ tamto szkło ma większą średnicę i jest cofnięte do wnętrza ramki.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2016, 12:28:49 am wysłana przez steve »